Niedziela Chrztu Pańskiego 08.01.2023

1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
Odwiedziny w dzień powszedni od godz.: 15.30 w sobotę od 14.00.

2. Dzisiaj po mszy św. o godz.: 12.00 koncert młodzieżowego zespołu 8+1.
3. Po mszy św. o godz.: 10.30 jasełka KSM
4. Z okazji Świat Bożego Narodzenia obchodzonych na Ukrainie, nasi goście zapraszają na spotkanie z Nimi w Sali pod kościołem dzisiaj w godzinach od 11.00- 14.00. Spotkanie będzie miało formę kawiarenki, będzie można napić się kawy, zjeść ciasto i spróbować ukraińskich specjałów, posiedzieć, porozmawiać i kolędować. Wszystko jedynie za dobre słowo i z chęci spotkania z parafianami. Ucieszmy naszą, liczną obecnością przyjaciół z Ukrainy.
5. W piątek 13 stycznia w sali pod kościołem spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej
6. W niedzielę 15 stycznia dzień imienin Biskupa Pawła Sochy. Niech dobry Bóg darzy Go błogosławieństwem, a Maryja otacza opieką.
7. W niedzielę 15 stycznia gościć będziemy w naszej parafii misjonarzy Oblatów, którzy podzielą się doświadczeniem pracy misyjnej i rozprowadzać będą kalendarze.
8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć zespół Vanessa&Zorba, uświetnią liturgię na mszy św. o 10.30 i 12.00 po mszy św. o 10.30 krótki koncert.
9. W niedzielę 22 stycznia o godz.: 18.00 rozpocznie się w naszej parafii Katechizacja przedmałżeńska dla narzeczonych i starszej młodzieży. Zapraszamy
10. KSM zaprasza na warsztaty o emocjach dla młodzieży, które odbędą się w najbliższy piątek i sobotę. Szczegóły na plakacie.
11. KSM zaprasza wszystkich chętnych na bal karnawałowy 18 lutego. Zapisy u ks. Marcina.
12. Prasa katolicka:
Głos z Winnicy- nowy świąteczny numer z planem kolędy
Różaniec
13. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Życzymy błogosławionej niedzieli.

Ks. Jan Pawlak – Proboszcz