Intencje mszalne

10-17.10.2021 r.


NIEDZIELA 10.10.2021 r.


7.00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziców Eweliny i


Marcina


8.30 1)+ Michał Bielewicz w rocznicę śmierci


2)dz-bł z ok. 93 urodzin Alfredy z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki

Bożej


10.00 DPS O Boże bł., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dla


Karoliny


10.30 + Roman Wesoły – 2 r. śm., + Andrzej Wesoły

12.00 + Zbyszko Oczachowski – gr.10

14.00 + Dariusz Szpykna i + najbliższych sąsiadów – int. od sąsiadów

18.00 + Stanisław Szymkowiak i + z rodziny

PONIEDZIAŁEK 11.10.2021 r.


7.00 2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św.


dla Wacława Tatarzyńskiego z ok. imienin

10.00 DPS W int. DPS, Lubuski Tydzień Seniora

18.00 1) + Zbyszko Oczachowski gr. 11


2) + Józef Grajek -int. od Towarzystwa Pamięci Powstania

Wielkopolskiego w Zielonej Górze

3) + Irena 5 r. śm. + Zygfryd Pachurka – 2 r. śm.


WTOREK 12.10.2021 r.


7.00 W intencji parafii

18.00 1)+ Zbyszko Oczachowski – gr. 12


2) Za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla w int.

małżeństw i rodzin: o zgodę, miłość, o dar macierzyństwa dla

małżonków oczekujących potomstwa

ŚRODA 13.10.2021 r.


7.00

18.00 1)W int. O. Świętego, Biskupów, Kapłanów, sióstr zakonnych, o.


Dyrektora, Radia Maryja, Telewizji Trwam, słuchaczy i

telewidzów

2) + Zbyszko Oczachowski – gr. 13

3) Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK 14.10.2021 r.


7.00 1) + Irena Łosińska

18.00 1) + Zbyszko Oczachowski – gr. 14

2) + Stanisław Skowron – 1 -mc po śmierci

3) + Wacław Bukwa – int. od Haliny Bukwa z rodziną


PIĄTEK 15.10.2021 r.


7.00


Intencje Mszalne 10-17.10.2021 r.


18.00 1) + Elżbieta Tomaszewska – 4 r. śm.

2) +Zbyszko Oczachowski – gr. 15

3) Ludmiła Iwaszkiewicz – 1mc po śmierci

SOBOTA 16.10.2021 r.

7.00 + Zbyszko Oczachowski – gr. 16

18.00 1) dz-bł. w int. Małgorzaty Bosej z ok. imienin


2) o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla mamy Teresy z ok. imienin

3) + Józef Matecki i + z rodziny

NIEDZIELA 17.10.2021 r.


7.00 Dz-bł w int. Jolanty o potrzebne łaski, zdrowie i Boże bł.

8.30 1)Dz-bł. w int. Bronisławy i córki z rodziną o łaskę zdrowia, Boże


bł.

2) + brata Kazimierza w rocznicę śm. oraz + Macieja

10.00 DPS O powrót do zdrowia, dary Ducha Św.dla Wojciecha Dryjer

10.30 1) + Zbigniew Oczachowski – gr. 17


2) + Zofia Piwczyńska – 4 r. śm,. z ok. urodzin


12.00 + Jerzy Kamiński – 20 r. śm.

14.00 W int. parafii - chrzty

18.00 + Julianna i Roman Raczkowiak i + z rodziny




-----------------------------------------------------------------------------------


NIEDZIELA 03.10.2021 r.7.00 + Marianna i Bolesław Iwanowscy, + z rodziny oraz zdrowie dlażyjących z rodziny8.30 1)+ Rodzice: Janina 10 r. śm, + Eugeniusz + z rodziny2) + Janina Bargłowicz – 15 r. śm.10.00 DPS O zdrowie dla Karoliny, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej10.30 + Zbyszko Oczachowski – gr. 312.00 + Krzysztof Szafranek – 10 r. śm14.00 1)+ Artur Kawalec2) O Boże bł., zdrowie, opiekę Marki bożej, o łaskę macierzyństwa,pokonanie trudności dla Dominiki18.00 Dz-bł. w int. Marii Kendra z ok. 80 urodzin z prośbą o Boże bł. iopiekę NMPPONIEDZIAŁEK 04.10.2021 r.7.00 1) + Zbyszko Oczachowski gr. 42) O zdrowie, szczęśliwą operację, Boże błogosławieństwo i opiekęMatki Bożej dla Marii18.00 1) o Boże bł. dla Artura i opiekę Matki Bożej z ok. imienin(inty.Od grupy o. Pio)2) + Alina Wilk ( 9 -mc po śmierci)WTOREK 05.10.2021 r.7.00 + Zbyszko Oczachowski – gr. 518.00 1)+ Jacek Czechowski2) O Boże bł., dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Emilii iMarcelinyŚRODA 06.10.2021 r.7.00 + Wiesława Rawska – 4 -mc po śmierci18.00 1) + Urszula Lal ( 1-mc po śmierci)2) + Zbyszko Oczachowski – gr. 63) Nowenna do MB Nieustającej PomocyCZWARTEK 07.10.2021 r.7.00 1) dz-bł. z prośbą o Boże bł, opiekę Matki Bożej i wszelkie darydla Tadeusza i Mai w 7 r. ślubu18.00 1) + Zbyszko Oczachowski – gr. 72) w int. Ojczyzny i za sprawujących władzę by ich decyzje byłyzgodne z wolą BożąPIĄTEK 08.10.2021 r.7.00 + Jan Tchórzewski – int. od przyjaciół18.00 1) + Edward Wojtachnio – 7 r. śm.2) +Zbyszko Oczachowski – gr. 8Intencje Mszalne 03-10.10.2021 r.SOBOTA 09.10.2021 r.7.00 + Jadwiga i Władysław i + z rodziny18.00 1) + Adela i Zygmunt Saładonis2) + Zbyszko Oczachowski – gr. 9NIEDZIELA 10.10.2021 r.7.00 O Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziców Eweliny iMarcina8.30 Zaj.10.00 DPS O Boże bł., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dlaKaroliny10.30 + Roman Wesoły – 2 r. śm., + Andrzej Wesoły12.00 + Zbyszko Oczachowski – gr. 1014.00 + Dariusz Szpykna i + najbliższych sąsiadów – int. od sąsiadów18.00 + Stanisław Szymkowiak i + z rodziny----------------------------------------------------------------------------------------NIEDZIELA 19.09.2021 r. 7.00 + Anatolia Leśniak – 1-mc po śmierci 8.30 +Stefania Śługaj – gr. 19 10.00 DPS O powrót do zdrowia dla Wojciecha Dryjer 10.30 1)Dz-bł. W int. Renaty i Ryszarda Sobień z ok. 45 r. ślubu 2)+ Mieczysław Dudczak gr. 19 12.00 Dz-bł z ok. 8 urodzin Mikołaja i Adasia Kuśnierz 14.00 Dz-bł w int. Joanny i Jarosława Lewandowskich z ok. 18 r. ślubu 18.00 Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Ludwika…. PONIEDZIAŁEK 20.09.2021 r. 7.00 + Franciszek Polowczyk( 1 -mc po pogrzebie) 18.00 1) o dary Ducha Św. i Boże bł. I potrzebne łaski dla Teresy Szczygieł int. od grupy O. Pio 2) + Stefania Ślugaj gr. 20 3) + Mieczysław Dudczak gr. 20 WTOREK 21.09.2021 r. 7.00 1)+ Mieczysław Dudczak gr. 21 2)dz-bł z ok. imienin Mateusza Kuśnierza 9.00 Pogrzebowa + Ludmiła Iwaszkiewicz 18.00 1) + Maria Koszarek – 7 r. śm. o łaskę nieba 2) + Stefania Ślugaj – gr. 21 ŚRODA 22.09.2021 r. 7.00 + Stefania Ślugaj gr. 22 18.00 1)Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 2) + Mieczysław Dudczak – gr. 22 3) o Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny Janczaruk CZWARTEK 23.09.2021 r. 7.00 1) + Mieczysław Dudczak – gr. 23 2) + Andrzej Chełminiak ( 1-mc po śmierci) 18.00 1) + Stefania Ślugaj – gr. 23 2)+ Piotr Kutryna i + z rodziny PIĄTEK 24.09.2021 r. 7.00 +Elżbieta Dudzik int. od syna Grzegorza z rodziną 18.00 1) + Mieczysław Dudczak – gr. 24 2) + Stefania Ślugaj gr. 24 3) dz-bł. W int. Jeremiasza z ok. 1 r. urodzin o Boże bł. SOBOTA 25.09.09.2021 r. 7.00 + Stefania Ślugaj gr. 25 18.00 1) + Mieczysław Dudczak – gr. 25 2) W int. wspólnoty trudnych małżeństw Sychar 3) W int. Królowej Pokoju NIEDZIELA 26.09.2021 r. 7.00 + Wacław Bukwa – 1mc po śmierci 8.30 Stefania Ślugaj gr. 26 10.00 DPS O powrót do zdrowia dla Wojciecha Dryjer z Anglii 10.30 + Mieczysław Dudczak – gr. 26 12.00 1) + Władysław Szklarek – 1 r. śm. i + z rodziny Renatę, Zofię, Jana, Irenę 2) I rocznica Komunii Św. 14.00 + Bolesław Pierepiekarz – 10 r. śm. 18.00 -------------------------------------------------------------------------------------NIEDZIELA 12.09.2021 r.7.00 + Mama Janina Wysocka w 8 r. śm. o łaskę nieba zbawienie8.30 1) + Stefania Śługaj – gr. 122) + Mieczysław Szczykota – 30 r. śm.10.00 DPS10.30 + Mieczysław Dudczak – gr. 1212.00 1)Dz- bł w intencji Igi i Filipa o potrzebne łaski, Boże bł. i daryDucha Św. dla nich na nowy rok szkolny2) + Józefa(k) i Jan Sabuk14.00 1) + Kazimierz i Magdalena Chmiel oraz ++ z rodziny Chmiel,Tokarskich i Żył.2) dz-bł w int. Janiny i Jarosława Lewandowskich z okazji 18 r.ślubu18.00 + Wacław Ludkiewicz – 21 r. śm.+ Aleksandra i AntoniAndrynowscyPONIEDZIAŁEK 13.09.2021 r.7.00 + Elżbieta Dudziak – 1-mc po śmierci9.00 W int. ks. Dyrektora Roberta Kufla o dobre przeżycie rekolekcji18.00 1)+ Marianna, Dominik, Anna, Piotr i Eugenia Kadysz2) + Stefania Ślugaj gr. 133) + Mieczysław Dudczak gr. 13WTOREK 14.09.2021 r. Podwyższenia Krzyża Św. – odpust parafialny7.00 + Stefania Ślugaj gr. 1418.00 1)+ Ks. Zygmunt Lisiecki z ok. urodzin2) + Daniela, Michał, Jan, Ryszard z rodz. Tokarz oraz DanutaWisz3)+ Mieczysław Dudczak gr. 144) Za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla w int.małżeństw i rodzin o zgodę i miłość, o dar rodzicielstwa dlamałżonków oczekujących potomstwa.ŚRODA 15.09.2021 r.7.00 + Stefania Ślugaj gr. 1518.00 2)Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy3) + Mieczysław Dudczak – gr. 154) + Horst Schmidt w dniu urodzin o dar niebaCZWARTEK 16.09.2021 r.7.00 + Mieczysław Dudczak – gr. 1618.00 1) + Stefania Ślugaj – gr. 162)O zdrowie dla ks. Mieczysława Derenia o potrzebne łaski, Bożebł.Intencje Mszalne 12-19.09.2021 r.3) +ks. Marian Kozłowski ( 5 r. śm.)PIĄTEK 17.09.2021 r.7.00 +Stefania Ślugaj gr. 1718.00 1) + Mieczysław Dudczak – gr.172) + Janina Oszmiańska – 10 r. śm.3) + Jan i Marianna WojtachnioSOBOTA 18.09.09.2021 r.7.00 + Mieczysław Dudczak – gr. 1818.00 1) + Stefania Ślugaj – gr. 182) +rodziców Aurelia ( 16 r. śm) i Czesław (34 r. śm) o łąskęBożego Miłosierdzia.NIEDZIELA 19.09.2021 r.7.00 + Anatolia Leśniak – 1-mc po śmierci8.30 +Stefania Śługaj – gr. 1910.00 DPS10.30 1)Dz-bł. W int. Renaty i Ryszarda Sobień z ok. 45 r. ślubu2)+ Mieczysław Dudczak gr. 1912.00 Dz-bł z ok. 8 urodzin Mikołaja i Adasia Kusnierz14.00 W int. parafii, chrzty18.00 Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Ludwika…. NIEDZIELA 05.09.2021 r. 7.00 + Krystyna i Józef Śliwak 8.30 1) dz-bł w int. ks. prałata Jerzego Nowaczyka z ok. 95 urodzin 2) + Stefania Ślugaj – greg.5 3) + Róża Koperska w 21 r. śm. o Boże Miłosierdzie 10.00 DPS O Boże bł. i zdrowie dla Juliana Zemczak i córki Bogusławy 10.30 + Mieczysław Dudczak – greg. 5 12.00 1)+ Teresa i Piotr Posadowscy 2) dz-bł. w int. Marii i Rafała z ok. urodzin 14.00 1)+ Andrzej Wojciechowski – 8 r. śm. 2) + Władysław ( 1 r. śm) + Maria (13 r. śm) Wiercińscy i ++ Maria i Józef Łakom 18.00 1) +Tadeusz i Maria Sobolewscy PONIEDZIAŁEK 06.09.2021 r. 7.00 Dz-bł. z okazji 52 r. ślubu Jolanty i Janusza Życzkowskich 8.00 Pogrzebowa + Urszula Lal 18.00 1)dz-bł. z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej i światło Ducha Św. dla Irminy Lach-Grandyk int. od Grupy o. Pio 2) + Stefania Ślugaj gr. 6 3) + Mieczysław Dudczak gr. 6 WTOREK 07.09.2021 r. 7.00 + Elżbieta Dudziak – int. od Tomasza z rodziną 18.00 1)+ Kazimiera, Zygmunt, i Piotr Nowaczyk o wieczne zbawienne i spokój duszy 2) + Stefania Ślugaj gr. 7 3)+ Mieczysław Dudczak gr. 7 ŚRODA 08.09.2021 r. Narodzenie NMP 7.00 + Stefania Ślugaj gr. 8 18.00 1) W int. Ojca Św., Biskupów, kapłanów, sióstr zakonnych, o. Dyrektora Tadeusza Rydzyka, Radia Maryja, TV Trwam, słuchaczy i telewidzów 2)Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 3) + Mieczysław Dudczak – gr. 8 4) + Maria i Michał Demscy i + z rodziny Demskich i Tchórzewskich CZWARTEK 09.09.2021 r. 7.00 W intencji parafii 18.00 1) + Stefania Ślugaj – gr. 9 2) + Mieczysław Dudczak – gr. 9 3) + Sylwester Nowak – 1 r. śm. + Piotr Walkowiak – 6 m-c po śmierci PIĄTEK 10.09.2021 r. 7.00 18.00 1) + Mieczysław Dudczak – gr.10 2) + Stefania Ślugaj gr.10 3) + Stanisław Szymkowiak i ++ rodzice: Regina i Władysław SOBOTA 11.09.09.2021 r. 7.00 + Stefania Ślugaj – gr. 11 15.00 Ślubna: Iwona Śrutko i Piotr Długosz 18.00 1) + Antoni Wilczek – 6 r. śm. 2) + Mieczysław Dudczak – gr. 11 NIEDZIELA 12.09.2021 r. 7.00 + Mama Janina Wysocka w 8 r. śm. o łaskę nieba zbawienie 8.30 1) + Stefania Śługaj – gr. 12 2) + Mieczysław Szczykota – 30 r. śm. 10.00 DPS 10.30 + Mieczysław Dudczak – gr. 12 12.00 1)Dz- bł w intencji Igi i Filipa o potrzebne łaski, Boże bł. i dary Ducha Św. dla nich na nowy rok szkolny 2) + Józefa(k) i Jan Sabuk 14.00 1) + Kazimierz i Magdalena Chmiel oraz ++ z rodziny Chmiel, Tokarskich i Żył. 2) dz-bł w int. Janiny i Jarosława Lewandowskich z okazji 18 r. ślubu 18.00 + Wacław Ludkiewicz – 21 r. śm.+ Aleksandra i Antoni Andrynowscy 19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.08.2021 7:00 - + Stanisława Kosakowska w 27 rocznicę śmierci o życie Boże; + Edward Wróblewski i zmarli z rodziny 8:30 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego w 18 rocznicę urodzin Maksymiliana 10:30 - + Stanisława (k) Malinowska - 22 rocznica śmierci 12:00 - + Wojciech o łaskę nieba 14:00 - + Mirosław, Krzysztof Grycz i zmarli z rodziny Grycz 18:00 - + Janusz Rodziewicz (8 greg.) PONIEDZIAŁEK ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA - 09.08.2021 7:00 - 18:00 - 1) + Mama Marianna Szeliga z okazji 100 rocznicy urodzin 2) + Janusz Rodziewicz (9 greg.) WTOREK ŚW. WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZ. - 10.08.2021 7:00 - + Janusz Rodziewicz (10 greg.) 18:00 - 1) + Danuta Majka z okazji jej urodzin intencja od męża z dziećmi 2) Za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla w intencji małżeństw i rodzin o zgodę i miłość, o dar rodzicielstwa dla małżonków oczkujących potomstwa ŚRODA Św. Klary, dz. - 11.08.2021 7:00 - 18:00 - 1) + Janusz Rodziewicz (11 greg.) 2) W intencji Ojca Świetego, Biskupów, Kapłanów, SIóstr Zakonnych, O. Dyrektora Tadeusza Rydzyka, Radia Maryja, Telewizji Trwam, słuchaczy i telewidzów 3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy CZWARTEK XIX TYGODNIA ZWYKŁEGO - 12.08.2021 7:00 - 18:00 - 1) + Danuta Gońska - miesiąc po pogrzebie 2) + Janusz Rodziewicz (12 greg.) PIĄTEK XIX TYGODNIA ZWYKŁEGO - 13.08.2021 7:00 - 18:00 - 1) + Jan Oszmiański - 33 rocznica śmierci 2) + Janusz Rodziewicz (13 greg.) SOBOTA Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz. - 14.08.2021 7:00 - 16:00 - DPS: 18:00 - 1) + Rodzice: Maria i Stanisław Tomiak (10 i 15 rocznica śmierci) i zmarli z rodziny Tomiaków i Pluskotów 2) + Janusz Rodziewicz (14 greg.) NIEDZIELA WNIEBOWZIĘCIE NMP – 15.08.2021 7:00 - + Danuta Giec w 5 rocznicę śmierci 8:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Babiszek i Popiela 10:30 - + Marianna Ćmiel urodzinowo-imieninowa intencja od córki Teresy z rodziną 12:00 - + Jan Potylicki - 7 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Potylickich i Pokusińskich 14:00 - W intencji parafii - chrzty 18:00 - + Janusz Rodziewicz (15 greg.)---------------------------------------------------------------------------------------- 18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.08.2021 7:00 - + Marian - 9 rocznica śmierci; + Maria - 4 rocznica śmierci o radość życia wiecznego 8:30 - + Władysław Frąckowiak; Bolesław Barański, Stanisław, Agnieszka 10:30 - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Natana z prośbą o opiekę Matki Bożej z okazji 8 urodzin 12:00 - + Halina Pawlak - 18 rocznica śmierci; + Helena - 3 rocznica śmierci; + Marek - 5 rocznica śmierci i zmarli z rodziny 14:00 - + Róża Charłampowicz - 54 rocznica śmierci 18:00 - + Janusz Rodziewicz (1 greg.) PONIEDZIAŁEK XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 02.08.2021 7:00 - 18:00 - + Janusz Rodziewicz (2 greg.) WTOREK XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 03.08.2021 7:00 - W intencji parafii 18:00 - + Janusz Rodziewicz (3 greg.) ŚRODA Św. Jana Marii Vianneya - 04.08.2021 7:00 - 18:00 - 1) + Janusz Rodziewicz (4 greg.) 2) + Alina Wilk - siódmy miesiąc po śmierci 3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy CZWARTEK XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 05.08.2021 7:00 - + Stanisław Raczkowski - miesiąc po pogrzebie 18:00 - 1) + Janusz Rodziewicz (5 greg.) 2) W int. ojczyzny i za sprawujących władzę by ich decyzje były zgodne z wolą Bożą PIĄTEK PRZEMIENIENIE PAŃSKIE - 06.08.2021 7:00 - + Janusz Rodziewicz (6 greg.) 16:00 - Msza Ślub: Kózka Katarzyna - Polak Krzysztof 18:00 - 1) + Bronisławą i Bronisław Jaworscy 2) O rozpalenie ludzkich serc miłością do Najświętszego Serca Pana Jezusa SOBOTA XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 07.08.2021 7:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Małgorzaty i Romana Oszmiańscy z okazji 50 rocznicy ślubu z podziękowaniem za wspólne lata życia 16:00 - DPS: 18:00 - 1) + Janusz Rodziewicz (7 greg.) 2) Żywy Różaniec: + Zofia Szymczak 19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.08.2021 7:00 - + Stanisława Kosakowska w 27 rocznicę śmierci o życie Boże; + Edward Wróblewski i zmarli z rodziny 8:30 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego w 18 rocznicę urodzin Maksymiliana 10:30 - + Stanisława (k) Malinowska - 22 rocznica śmierci 12:00 - + Wojciech o łaskę nieba 14:00 - + Mirosław, Krzysztof Grycz i zmarli z rodziny Grycz 18:00 - + Janusz Rodziewicz (8 greg.)----------------------------------------------------------------------------------------17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.20217:00 - + Jolanta Wiśniewska - 2 rocznica śmierci8:30 - + Agnieszka Kwiecień (25 greg.)10:30 - + Krzysztof Kubis z okazji dnia imieniny i zmarli z rodziny12:00 - + Kazimierz Mosiek - 7 rocznica śmierci; + Amelia Gębarowska14:00 - + Kazimierz Raczkowiak, Edward Raczkowiak z okazji imienin o dar nieba18:00 - W intencjach Królowej PokojuPONIEDZIAŁEK Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP - 26.07.20217:00 - + Anna Jasek18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Igi Tkacz z okazji 13 urodzin2) + Agnieszka Kwiecień (26 greg.)WTOREK XVII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 27.07.20217:00 - + Jan Stępień - 1 miesiąc po pogrzebie18:00 - 1) + Józef Zybura - 1 rocznica śmierci2) + Agnieszka Kwiecień (27 greg.)ŚRODA XVII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 28.07.20217:00 - W intencji parafii18:00 - 1) + Agnieszka Kwiecień (28 greg.)2) + Krzysztof Szafranek - z okazji dnia imienin3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK Św. Marty- 29.07.20217:00 -18:00 - + Agnieszka Kwiecień (29 greg.)PIĄTEK XVII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 30.07.20217:00 -18:00 - 1) + Kazimierz Trochała - 1 rocznica śmierci2) + Agnieszka Kwiecień (30 greg.)SOBOTA Św. Ignacego z Loyoli, prezb. - 31.07.20217:00 -16:00 - DPS:16:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Karola Kowalczyka z okazji 18 urodzin2) Dziękczynna za okazane serce przez parafię Podwyższenia Krzyża ŚwietegoKarolowi18:00 - W intencji S. Elizy Olejnik o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Najświętszej nacałe życie a zwłaszcza w pracy misyjnej18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.08.20217:00 - + Marian - 9 rocznica śmierci; + Maria - 4 rocznica śmierci o radość życia wiecznego8:30 - + Władysław Frąckowiak; Bolesław Barański, Stanisław, Agnieszka10:30 - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Natana z prośbą o opiekę Matki Bożej z okazji8 urodzin12:00 - + Halina Pawlak - 18 rocznica śmierci; + Helena - 3 rocznica śmierci; + Marek - 5rocznica śmierci i zmarli z rodziny14:00 - + Róża Charłampowicz - 54 rocznica śmierci18:00 - + Janusz Rodziewicz (1 greg.)----------------------------------------------------------------------------------------18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.08.20217:00 - + Marian - 9 rocznica śmierci; + Maria - 4 rocznica śmierci o radość życia wiecznego8:30 - + Władysław Frąckowiak; Bolesław Barański, Stanisław, Agnieszka10:30 - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Natana z prośbą o opiekę Matki Bożej z okazji8 urodzin12:00 - + Halina Pawlak - 18 rocznica śmierci; + Helena - 3 rocznica śmierci; + Marek - 5rocznica śmierci i zmarli z rodziny14:00 - + Róża Charłampowicz - 54 rocznica śmierci18:00 - + Janusz Rodziewicz (1 greg.)PONIEDZIAŁEK XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 02.08.20217:00 -18:00 - + Janusz Rodziewicz (2 greg.)WTOREK XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 03.08.20217:00 - W intencji parafii18:00 - + Janusz Rodziewicz (3 greg.)ŚRODA Św. Jana Marii Vianneya - 04.08.20217:00 -18:00 - 1) + Janusz Rodziewicz (4 greg.)2) + Alina Wilk - siódmy miesiąc po śmierci3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 05.08.20217:00 - + Stanisław Raczkowski - miesiąc po pogrzebie18:00 - 1) + Janusz Rodziewicz (5 greg.)2) W int. ojczyzny i za sprawujących władzę by ich decyzje były zgodne z wolą BożąPIĄTEK PRZEMIENIENIE PAŃSKIE - 06.08.20217:00 - + Janusz Rodziewicz (6 greg.)16:00 - Msza Ślub: Kózka Katarzyna - Polak Krzysztof18:00 - 1) + Bronisławą i Bronisław Jaworscy2) O rozpalenie ludzkich serc miłością do Najświętszego Serca Pana JezusaSOBOTA XVIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 07.08.20217:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Małgorzaty i Romana Oszmiańscy z okazji 50rocznicy ślubu z podziękowaniem za wspólne lata życia16:00 - DPS:18:00 - 1) + Janusz Rodziewicz (7 greg.)2) Żywy Różaniec: + Zofia Szymczak19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.08.20217:00 - + Stanisława Kosakowska w 27 rocznicę śmierci o życie Boże; + Edward Wróblewski izmarli z rodziny8:30 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego w 18 rocznicęurodzin Maksymiliana10:30 - + Stanisława (k) Malinowska - 22 rocznica śmierci12:00 - + Wojciech o łaskę nieba14:00 - + Mirosław, Krzysztof Grycz i zmarli z rodziny Grycz18:00 - + Janusz Rodziewicz (8 greg.)----------------------------------------------------------------------------------------15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.20217:00 - + Irena Łosińska - intencja od Koła Przyjaciół Radia Maryja8:30 - + Władysław i Bronisławą Koźlak10:30 - + Maciej Laszkiewicz - miesiąc po śmierci12:00 - + Agnieszka Kwiecień (11 greg.)14:00 - Dziękczynno-błagalna za Kamilę, Krystiana, Jakuba i Gabrielę o potrzebne łaski,zdrowie i Boże błogosławieństwo18:00 - + Monika 30 rocznica śmierci; + Krzysztof 21 rocznica śmierci AtamanPONIEDZIAŁEK Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa - 12.07.20217:00 - + Mirosław, Krzysztof Grycz i zmarli z rodziny Grycz18:00 - 1) + Edmund Matuszewski - 14 rocznica śmierci2) + Agnieszka Kwiecień (12 greg.)WTOREK Świętych pust. Andrzeja Świerada i Benedykta- 13.07.20217:00 - Msza pogrzebowa: + Danuta Gońska18:00 - 1)+ Agnieszka Kwiecień (13 greg.)2) Za wstawiennictwem św Joanny Beretta Mollta w intencji małżeństw i rodzin:o zgodę i miłość, o dar rodzicielstwa dla małżeństw oczekujących potomstwaŚRODA XV TYGODNIA ZWYKŁEGO - 14.07.20217:00 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy18:00 - 1) + Agnieszka Kwiecień (14 greg.)2) W intencji Ojca św., Biskupów, Kapłanów, Sióstr Zakonnych, O. DyrektoraTadeusza Rydzyka, Radia Maryja, Telewizji Trwam, Słuchaczy i TelewidzówCZWARTEK Św. Bonawentury, bpa i dK- 15.07.20217:00 - W intencji parafii18:00 - + Agnieszka Kwiecień (15 greg.)PIĄTEK NMP z Góry Karmel - 16.07.20217:00 - + Józef Nowicki - miesiąc po pogrzebie18:00 - 1) Za uwolnienie dusz czyścowych2) + Agnieszka Kwiecień (16 greg.)SOBOTA XV TYGODNIA ZWYKŁEGO - 17.07.20217:00 -16:00 - DPS:+ Urszula Grzybowska - miesiąc po śmierci int. od personelu i mieszkańców DPS18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Haliny i Romana Skrypnik - 50 lat małżeństwa2) + Agnieszka Kwiecień (17 greg.)16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07.20217:00 - + Zofia Kubicka - miesiąc po śmierci8:30 - Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Kamili Zgaińskiej o zdrowie, potrzebne łaski iopiekę Matki Bożej od przyjaciółki Haliny z rodziną10:30 - + Gertruda, Bronisław, Róża, Mariusz12:00 - + Agnieszka Kwiecień (18 greg.)14:00 - W intencji parafii - chrzty18:00 -----------------------------------------------------------------------------------------14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.07.20217:00 - + Maria Maziarz - 4 rocznicę śmierci i żarli z rodziny8:30 - + Michał Mielniczuk - 7 rocznica śmierci10:00 - DPS: W intencji parafii10:30 - Dziękczynna za rodziny Tkacz i Konieczyńskich o potrzebne łaski i Boże błog.12:00 - + Alicja WIlk - siódmy miesiąc po śmierci14:00 - + Agnieszka Kwiecień (4 greg.)18:00 - + Halina Długosz - intencja od siostry TeresyPONIEDZIAŁEK XIV TYGODNIA ZWYKŁEGO - 05.07.20217:00 - + Genowefa Jasek10:30 - Msza pogrzebowa: + Stanisław Raczkowski18:00 - 1) + Irena Łosińska - miesiąc po śmierci2) + Agnieszka Kwiecień (5 greg.)WTOREK Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej - 06.07.20217:00 - + Mirosława Zajączkowska - miesiąc po śmierci18:00 - + Agnieszka Kwiecień (6 greg.)ŚRODA XIV TYGODNIA ZWYKŁEGO - 07.07.20217:00 - + Bonifacy - 2 rocznica śmierci; + Romualda - 14 rocznica śmieci18:00 - 1) + Agnieszka Kwiecień (6 greg.)2) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK Św. Jana z Dukli, prezb. - 08.07.20217:00 -18:00 - 1) + Daniel Bełzecki o łaskę nieba2) + Agnieszka Kwiecień (8 greg.)3) Dziękczynno-błagalna z okazji 18 urodzi Urszuli i 7 urodzin JuliiPIĄTEK XIV TYGODNIA ZWYKŁEGO - 09.07.20217:00 - + Teresa Bielska - miesiąc po pogrzebie18:00 - + Agnieszka Kwiecień (9 greg.)SOBOTA XIV TYGODNIA ZWYKŁEGO - 10.07.20217:00 - O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Karoliny16:00 - DPS: Za dusze w czyśćcu cierpiące18:00 - + Agnieszka Kwiecień (10 greg.)15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.20217:00 - + Irena Łosińska - intencja od Koła Przyjaciół Radia Maryja8:30 - + Władysław i Bronisławą Koźlak10:30 - + Maciej Laszkiewicz - miesiąc po śmierci12:00 - + Agnieszka Kwiecień (11 greg.)14:00 - Dziękczynno-błagalna za Kamilę, Krystiana, Jakuba i Gabrielę o potrzebne łaski,zdrowie i Boże błogosławieństwo18:00 - + Monika 30 rocznica śmierci; + Krzysztof 21 rocznica śmierci Ataman----------------------------------------------------------------------------------------13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.20217:00 - + Stanisław Kozłowski - miesiąc po śmierci8:30 - + Helena Barańska - 51 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Paweł i Genowefa10:00 - DPS: + Waleria i Marian Pawłowscy10:30 - + Krzysztof Kubis (27 greg.)12:00 - 1) Władysław Szymkowiak; + Władysław Chojnowski - intencja imieninowa2) Dziękczynno-błagalna w intencji Marzeny i Zbigniewa Żołądziejewskich z okazji30 rocznicy ślubu14:00 - + Andrzej - 2 rocznica śmierci i Mieczysława Janczura18:00 - + Władysław Saimon z okazji imieninPONIEDZIAŁEK Św. Ireneusza, bpa i męcz. - 28.06.20217:00 - + Irena Łosińska - intencja od sąsiadów18:00 - 1) W intencji osób, które modlą się i pomagają Helenie Nowaczyk o potrzebne łaski3) + Krzysztof Kubis (28 greg.)WTOREK ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA - 29.06.20217:00 - O zdrowie i potzrbne łaski Boże, opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny Barć8:00 - Msza pogrzebowa: + Maria Malicka9:00 - 1) + Antoni Moskaluk - 10 rocznica śmierci2) O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Karoliny16:30 - + Stanisław Szymkowiak o Miłosierdzie Boże i życie wieczne dla niego18:00 - + Krzysztof Kubis (29 greg.)ŚRODA XIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 30.06.20217:00 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy18:00 - + Krzysztof Kubis (30 greg.)CZWARTEK XIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 01.07.20217:00 - + Marianna Ćmiel - intencja od dzieci i rodziny18:00 - 1) + Agnieszka Kwiecień (1 greg.)2) W int Ojczyzny i za sprawujących władzę by ich decyzje były zgodne z wolą BożąPIĄTEK XIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 02.07.20217:00 - W pewnej intencji18:00 - 1) + Agnieszka Kwiecień (2 greg.)2) O rozpadnie ludzkich serc miłością do Najświętszego Serca Pana JezusaSOBOTA Św. Tomasza Apostoła - 03.07.20217:00 - + Agnieszka Kwiecień (3 greg.)18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Dagmary Szymkowiak z podziękowaniemza opiekę Boża w życiu i pomyślne zakończenie nauki i studiów2) Żywy Różaniec: + Irena Łosińska14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.07.20217:00 - + Maria Maziarz - 4 rocznicę śmierci i żarli z rodziny8:30 - + Michał Mielniczuk - 7 rocznica śmierci10:00 - DPS:10:30 - Dziękczynna za rodziny Tkacz i Konieczyńskich o potrzebne łaski i Boże błog.12:00 - + Alicja WIlk - siódmy miesiąc po śmierci14:00 - + Agnieszka Kwiecień (4 greg.)18:00 - + Halina Długosz - intencja od siostry Teresy----------------------------------------------------------------------------------------12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.20217:00 - 1) + Irena Łosińska - intencja od chóru „Per Crucem”2) + Maria i Agata o radość wieczną8:30 - Dziękczynno-błagalna z okazji Ady Chmiel z okazji urodzin10:00 - DPS: + Rodziców: Krystyna - 9 rocznica śmierci i Krzysztof - 5 rocznica śmierci10:30 - + Krzysztof Kubis (20 greg.)12:00 - 1) + Elżbieta - 35 rocznica śmierci; + Henryk - 20 rocznica śmierci2) Rocznica I Komunii Świętej14:00 - W pewnej intencji - chrzty18:00 - + Zofia Szymczak - miesiąc po pogrzebiePONIEDZIAŁEK Św. Alojzego Gonzagi, zak - 21.06.20217:00 - Dziękczynno-błagalna z okazji 46 rocznicy święceń kapłańskich Ks. Jana Pawlaka18:00 - 1) + Monika Bryl - 1 rocznica śmierci2) + Siostra Alojza o radość życia wiecznego i łaskę nieba3) + Krzysztof Kubis (21 greg.)WTOREK XII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 22.06.20217:00 - O zdrowie i szczęśliwą operację dla Roberta18:00 - 1) + Stanisław Skrzypek - 9 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Skrzypków2) + Stanisława (k) Mokosińska - miesiąc po pogrzebie3) + Krzysztof Kubis (22 greg.)ŚRODA XII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 23.06.20217:00 - + Franciszek Kluziński - 35 rocznica śmierci z okazji dnia Ojca18:00 - 1) + Stanisław Kozłowski - intencja od sąsiadki Renaty2) + Krzysztof Kubis (23 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA - 24.06.20217:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Jana Kuśnierza z okazji imienin18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Proboszcza Jana Pawlaka z okazji imienin -intencja od wspólnot parafialnych2) O łaskę nieba dla cioci Marii Koszarek 7 rocznica śmierci3) + Krzysztof Kubis (24 greg.)PIĄTEK XII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 25.06.20217:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Danuty i Henryka o zdrowie8:00 - W intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców - zakończenie roku szkolnego18:00 - 1) + Krzysztof Kubis (25 greg.)2) W intencjach Królowej PokojuSOBOTA XI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 26.06.20217:00 - O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Iwony i Jerzego11:00 - Msza dziękczynna w intencji Ks. Proboszcza Jana Pawlaka13:00 - Msza z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego18:00 - 1) W intencji trudnych małżeństw „Sychar” i ich współmałżonków o dary DuchaŚwiętego i opiekę Matki Bożej2) + Krzysztof Kubis (26 greg.)13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.20217:00 - + Stanisław Kozłowski - miesiąc po śmierci8:30 - + Helena Barańska - 51 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Paweł i Genowefa10:00 - DPS:10:30 - + Krzysztof Kubis (27 greg.)12:00 - 1) Władysław Szymkowiak; + Władysław Chojnowski - intencja imieninowa2) Dziękczynno-błagalna w intencji Marzeny i Zbigniewa Żołądziejewskich z okazji30 rocznicy ślubu14:00 -18:00 - + Władysław Saimon z okazji imienin----------------------------------------------------------------------------------------11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.20217:00 - + Julia Obst - 9 rocznica śmierci; + Bożena Obst - 8 rocznica śmierci8:30 - 1) + Irena Łosińska - intencja od znajomych2) W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu10:00 - DPS: Za dusze w czyśćcu cierpiące10:30 - 1) + Krzysztof Kubis (13 greg.)2) O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Juliana z okazji 16 urodzin12:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Mieszko Lesiecki z okazji 1 rocznicy urodzin2) O Boże błogosławieństwo dla Igi z okazji I Komunii świętej14:00 - 1) Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Szymona prosząc o piekę Matki Bożej2) + Antonina Tchórzewska o łaskę nieba i zmarli z rodziny Nakonecznych,Tchórzewskich i Demskich18:00 - W intencjach Matki Bożej z podziękowaniem św. Ludwikowi Marii Grignion deMonford za łaski wyproszone dla rodziny i wspólnotyPONIEDZIAŁEK Błogosławionego Michała Kozala Bpa - 14.06.20217:00 - + Natalia Kaluzińska - z okazji dnia matki18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w 55 rocznicę urodzin Artura Krynickiego2) + Krzysztof Kubis (14 greg.)3) Domowy Kościół:WTOREK XI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 15.06.20217:00 - 1) W intencji Ks. Kanonika Jerzego Locha i Ks. Prałata Jana Pawlaka - dziękczynnaza dar kapłaństwa2) + Ks. Prałat Zygmunt Lisiecki - trzeci miesiąc po śmierci18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Jolany Życzkowskiej z okazji urodzin i imienin2) + Stanisława Kokosińska - intencja od męża3) + Krzysztof Kubis (15 greg.)ŚRODA XI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 16.06.20217:00 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy18:00 - 1) + Maria Łopuszyńska - 3 rocznicę śmierci2) + Krzysztof Kubis (16 greg.)CZWARTEK Św. Alberta Chmielowskiego - 17.06.20217:00 - + Irena Łosińska - intencja od przyjaciół18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin i imienin Ks. Proboszcza Jana Pawlakao potrzebne łaski - intencja od szafarza2) Dziękczynno-błagalna z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich O. Piotra Koźlaka iO. Stanisława Demskiego3) + Krzysztof Kubis (17 greg.)PIĄTEK XI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 18.06.20217:00 -12:00 - O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Wiktorii Jóźwiak - Chrzest18:00 - 1) + Z rodziny Ferek, Szczerbak, Dudek2) + Krzysztof Kubis (18 greg.)SOBOTA XI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 19.06.20217:00 - S. Maria Kalinowska10:30 - Liliana - Msza i Chrzest18:00 - 1) + Albin Matecki i zmarli z rodziny2) + Krzysztof Kubis (19 greg.)12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.20217:00 -8:30 - Dziękczynno-błagalna z okazji Ady Chmiel z okazji urodzin10:00 - DPS: + Rodziców: Krystyna - 9 rocznica śmierci i Krzysztof - 5 rocznica śmierci10:30 - + Krzysztof Kubis (20 greg.)12:00 - 1) + Elżbieta - 35 rocznica śmierci; + Henryk - 20 rocznica śmierci2) Rocznica I Komunii Świętej14:00 - W pewnej intencji - chrzty18:00 - + Zofia Szymczak - miesiąc po pogrzebie----------------------------------------------------------------------------------------10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.06.20217:00 - + Stanisław Kozłowski - intencja od żony8:30 -10:00 - DPS:10:30 - 1) + Krzysztof Kubis (6 greg.)2) + Helena i Kazimierz Boniewscy i zmarli z rodziny12:00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Filipa z okazji 10 urodzin14:00 - + Stanisław Szymkowiak - o Miłosierdzie Boże, życie wieczne i dar nieba18:00 - + Jan, Helena, Stanisław, Michał z rodziny Bucznych; + Leszek, Eugeniusz, Okula,Elżbieta, Stefan, Jerzy z rodziny MyczkoPONIEDZIAŁEK X TYGODNIA ZWYKŁEGO - 07.06.20217:00 - 1) + Halina Długosz - miesiąc po śmierci2) + Wiesława Rynkiewicz18:00 - 1) Bogumiła - imieninowa intencja od grupy Syjon2) + Krzysztof Kubis (7 greg.)3) + Anna - 27 rocznica śmierci; + Józef - 32 rocznica śmierci Pieruccy i zmarliz rodziny Pieruckich i PaterówWTOREK Św. Jadwigi Królowej - 08.06.20217:00 -18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji budujących II ołtarz na Boże Ciało2) + Krzysztof Kubis (8 greg.)3) Za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla w intencji małżeństw i rodzin;o zgodę i miłość, o dar rodzicielstwa dla małżonków oczekujących potomstwaŚRODA X TYGODNIA ZWYKŁEGO - 09.06.20217:00 -8:30 - Msza pogrzebowa: + Teresa Bielska18:00 - 1) W intencji Ojca św., Biskupów, Kapłanów, Sióstr Zakonnych, O. Dyr. TadeuszaRydzyka, Radia Maryja, Telewizji Trwam, słuchaczy i telewidzów2) + Krzysztof Kubis (9 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK X TYGODNIA ZWYKŁEGO - 10.06.20217:00 -18:00 - 1) + Dariusz Szpylma - dwa miesiące po śmierci, intencja od sąsiadów2) + Zenon Grześkowiak - 6 rocznica śmierci3) + Krzysztof Kubis (10 greg.)PIĄTEK NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA - 11.06.20217:00 - Dziękczynna za dar Eucharystii w 60 rocznicę I Komunii świętej18:00 - 1) + Antoni Górski2) + Krystyna Miszta - miesiąc po śmierci3) + Krzysztof Kubis (11 greg.)SOBOTA NIEPOKALANEGO SERCA NMP - 12.06.20217:00 -10:30 - 1) Chrzest: Gabriela Winiarska2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Tchórzewskich18:00 - 1) + Bolesław Kula - 9 rocznica śmierci2) + Tadeusz Kaczmarek - 10 rocznica śmierci i jego rodzice+ Stefania Szczurek - 25 rocznica śmierci3) + Krzysztof Kubis (12 greg.)11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.20217:00 - + Julia Obst - 9 rocznica śmierci; + Bożena Obst - 8 rocznica śmierci8:30 -10:00 - DPS:10:30 - 1) + Krzysztof Kubis (13 greg.)2) O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Juliana z okazji 16 urodzin12:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Mieszko Lesiecki z okazji 1 rocznicy urodzin2) O Boże błogosławieństwo dla Igi z okazji I Komunii świętej14:00 - Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Szymona prosząc o piekę Matki Bożej18:00 - W intencjach Matki Bożej z podziękowaniem św. Ludwikowi de Monford za łaskiwyproszone dla rodziny i wspólnoty----------------------------------------------------------------------------------------NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05.20217:00 - O nowe, święte, liczne powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii8:30 - Dziękczynno-błagalna w intencji Natalii z okazji 26 urodzin o Boże błogosławieństwo,potrzebne łaski10:00 - DPS: + Jerzy Warowy intencja od rodziny10:30 - ++ Rodzice: Stefania i Jan, rodzeństwo i zmarli z rodziny12:00 - W intencji parafii14:00 - Dziękczynno-błagalna z okazji 10 rocznicy święceń ks. Damiana Kołodzieja o światłoDucha Świętego i opiekę Matki Najświętszej - intencja od Odnowy Ducha Świętego18:00 - + Stanisław Lisowski (29 greg.)PONIEDZIAŁEK NAWIEDZENIE NMP - 31.05.20217:00 - + Amelia i Jan Frąckowiak18:00 - 1) 13 rocznica święceń kapłańskich rocznika 20082) Magdalena intencja imieninowa od grupy SyjonWTOREK Św. Justyna, męcz. - 01.06.20217:00 - W intencji parafii9:00 - Msza pogrzebowa: + Stanisław Kozłowski18:00 - + Krzysztof Kubis (1 greg.)ŚRODA IX TYGODNIA ZWYKŁEGO - 02.06.20217:00 - 1) O powrót na niedzielną Eucharystię wszystkich Katolików18:00 - 1) + Krzysztof Kubis (2 greg.)2) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA - 03.06.20217:00 - + Jerzy Warowy - intencja od rodziny8:30 - Dziękczynno-błagalna w intencji Eweliny i Piotra z okazji 5 rocznicy małżeństwaoraz dnia urodzin10:00 - DPS: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla wszystkichmieszkańców i pracowników DPS10:30 - + Krzysztof Kubis (3 greg.)12:00 - + Stanisław i Stanisława Kurpisz14:00 - Z okazji 54 rocznicy ur. Mariusza Wobalis o zdrowie i długie lata życia wg woli Bożej17:15 - Za Ojczyznę i za sprawujących władzę by ich decyzje były zgodne z wolą BożąPIĄTEK IX TYGODNIA ZWYKŁEGO - 04.06.20217:00 -18:00 - 1) + Alina Wilk - szósty miesiąc po śmierci2) + Krzysztof Kubis (4 greg.)3) O rozpalenie ludzkich serc miłością do Najświętszego Serca Pana JezusaSOBOTA Św. Bonifacego, bpa i męcz. - 05.06.20217:00 -14:00 - Msza Ślubna: Anna Miszczyk & Maciej Pawłowski18:00 - 1) + Krzysztof Kubis (5 greg.)2) Żywy Różaniec10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.06.20217:00 -8:30 -10:00 - DPS:10:30 - 1) + Krzysztof Kubis (6 greg.)2) + Helena i Kazimierz Boniewscy i zmarli z rodziny12:00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Filipa z okazji 10 urodzin14:00 - + Stanisław Szymkowiak - o Miłosierdzie Boże, życie wieczne i dar nieba18:00 - + Jan, Helena, Stanisław, Michał z rodziny Bucznych; + Leszek, Eugeniusz, Okula,Elżbieta, Stefan, Jerzy z rodziny Myczko----------------------------------------------------------------------------------------NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.20217:00 - + Teresa Zarzecka - miesiąc po śmierci8:30 - + Andrzej Pudzianowski - 3 rocznica śmierci10:00 - DPS:10:30 - 1) O Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego na czasegzaminów dla Klary2) + Jarosław Sabuk w kolejną rocznicę śmierci12:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Proboszcza Jana Pawlaka z okazji 70 urodzin14:00 - Z okazji Dnia Matki: + Julianną, Regina, Julia, Dioniza, Helena18:00 - + Stanisław Lisowski (23 greg.)PONIEDZIAŁEK NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, MATKI KOŚCIOŁA - 24.05.20217:00 - 1) + Joanna Mikulska w dniu imienin9:00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jerzego i rozwiązanie pewnej sprawy16:30 - Wynagradzająca Panu Bogu za popełnione grzechy z prośbą o darowanie win i kar18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Księdza Proboszcza Jana Pawlaka z okazji 70urodzin - intencja od grup parafialnych2) Joanna z okazji imienin - intencja od grupy Syjon3) + Stanisław Lisowski (24 greg.)WTOREK VIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 25.05.20217:00 - W intencji parafii18:00 - 1) + Jan Piróg - 9 rocznica śmierci2) + Stanisław Lisowski (25 greg.)3) W intencjach Królowej PokojuŚRODA VIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 26.05.20217:00 - 1) + Marianna Ćmiel z okazji dnia matki - intencja od córki Teresy2) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy18:00 - 1) W intencji osób przyjmujących Sakrament Bierzmowania2) Dziękczynno-błagalna w intencji Siostry Przełożonej Filipy z okazji jej imienin3) + Stanisław Lisowski (26 greg.)CZWARTEK JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA27.05.20217:00 - W intencji służby liturgicznej naszej parafii - o wierność powołania18:00 - 1) O Boże łaski i opiekę Maryi w życiu z okazji urodzin i imienin: Krysi, Piotra,Piotra, Aliny, Edyty, Lidii, Krzysztofa, Ewy2) + Antoni Czernikiewicz - 8 rocznica śmierci; + Maria i Adam Zagwoccy3) + Stanisław Lisowski (27 greg.)PIĄTEK VIII TYGODNIA ZWYKŁEGO - 28.05.20217:00 - W intencji parafii18:00 - 1) + Anna Woźna - miesiąc po śmierci2) + Jerzy Warowy - miesiąc po pogrzebie3) + Stanisław Lisowski (28 greg.)SOBOTA Św. Urszuli Ledóchowskiej, dz. - 29.05.20217:00 - O powrót na niedzielną Eucharystię wszystkich katolików18:00 - 1) + Mirosław Piotrowski - miesiąc po pogrzebie2) W intencji trudnych małżeństw „Sychar” i ich współmałżonków, o opiekę MatkiBożej i dary Ducha Świętego3) + Stanisław Lisowski (29 greg.)NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 30.05.20217:00 -8:30 - Dziękczynno-błagalna w intencji Natlii z okazji 26 urodzin o Boże błogosławieństwo,potrzebne łaski10:00 - DPS:10:30 -12:00 -14:00 - Dziękczynno-błagalna z okazji 10 rocznicy święceń ks. Damiana Kołodzieja o światłoDucha Świętego i opiekę Matki Najświętszej - intencja od Odnowy Ducha Świętego18:00 - + Stanisław Lisowski (29 greg.)-----------------------------------------------------------------------------------------NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16.05.20217:00 - O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej o zdrowie dla Tomasza8:30 - + Piotr Walkowiak - m-c po pogrzebie, + Sylwester Nowak10:00 - DPS: W intencji parafii10:O0 - UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ12:00 - UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ14:00 - W intencji parafii18:00 - + Stanisław Lisowski (16 greg.)PONIEDZIAŁEK VII TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 17.05.20217:00 - O zdrowie dla Anny Gawrońskiej i jej rodziców oraz opiekę Matki Bożej18:00 - 1) + Genowefa Matusiak, Kazimierz i Jan2) Za rodziny Domowego Kościoła: Joanna i Jarek Lewandowscy; Joanna i AdamGrzybek; Monika i Tomasz Krzysztofów; Beata i Andrzej Obuchowicz3) + Stanisław Lisowski (17 greg.)WTOREK VII TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 18.05.20217:00 - Dziękczynno-błagalna z okazji 30 rocznicy ślubu: Baty i Marka Połameckich18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Mirosława, dziękując za wszelkie Boże łaskikażdego dnia, z prośbą o piekę Matki Bożej i jej wstawiennictwo dla jubilata icałej rodziny2) + Stanisław Szymkowiak - 2 rocznica śmierci, z okazji imienin3) + Stanisław Lisowski (18 greg.)ŚRODA ŚW. URBANA I PATRONA MIASTA ZIELONA GÓRA - 19.05.20217:00 - + Siostra Maria Kalinowską18:00 - 1) + Dariusz Szpylma - miesiąc po pogrzebie2) + Stanisław Lisowski (19 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK VII TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 20.05.20217:00 - 1) W intencji parafii2) + Stanisław Krzyżanowski; + Ewa Krzyżanowską18:00 - 1) + Celina Wilczek - 3 rocznica śmierci2) + Kazimierz Didłuch - 10 rocznicę śmierci3) + Stanisław Lisowski (20 greg.)PIĄTEK VII TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 21.05.20217:00 - + Ks. Prałat Zygmunt Kraszewski - miesiąc po pogrzebie18:00 - 1) + Jadwiga Markulek, + Bolesław i zmarli z rodziny2) + Stefan Muczka - 10 rocznica śmierci3) + Stanisław Lisowski (21 greg.)SOBOTA VII TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 22.05.20217:00 - W intencji Eli i jej przyszłego męża o błogosławieństwo Boże i dla Ali o zdrowie -intencja od Pani Karoliny18:00 - 1) + Zdzisław Troć - 40 rocznica śmierci2) + Stanisława i Zygmunt Cegielscy i zmarli z rodziny3) + Stanisław Lisowski (22 greg.)NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.20217:00 - + Teresa Zarzecka - miesiąc po śmierci8:30 - + Andrzej Pudzianowski - 3 rocznica śmierci10:00 - DPS:10:30 - 1) O Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego na czasegzaminów dla Klary2) + Jarosław Sabuk w kolejną rocznicę śmierci12:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Proboszcza Jana Pawlaka z okazji 70 urodzinintencja od Zespołu Caritas14:00 - Z okazji Dnia Matki: + Julianną, Regina, Julia, Dioniza, Helena18:00 - + Stanisław Lisowski (23 greg.)----------------------------------------------------------------------------------------5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.05.20217:00 - Zadość uczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla całej rodziny8:30 - + Teresa Krzyżanowska (29 greg.)10:30 - + Bolesław Gawroński - 9 rocznica śmierci i zmarli z rodziny12:00 - W intencjach Matki Bożej i w podzięce św. Szczęsnemu Felińskiemu za wszelkie łaski14:00 - + Stanisław Lisowski (2 greg.)18:00 - + Barbara Kozłowska - 2 rocznica śmierci; + Stanisława (k) i JózefPONIEDZIAŁEK NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI - 03.05.20217:00 - O światło Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej, o zdrowie dla Jolanty8:30 - + Lidia, Aleksander, Julia, Leon Andrzejewski; + Zofia, Włodzimierz Hetner, ZofiaDrewka; + Antoni Janas10:30 - + Janusz Budziński - intencja od rodziny12:00 - + Teresa Krzyżanowska (30 greg.)14:00 - Zadość uczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla całej rodziny18:00 - + Stanisław Lisowski (3 greg.)WTOREK ŚW. FLORIANA - 04.05.20217:00 - Zadośćuczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla rodziny18:00 - 1) + Alina Wilk - piąty miesiąc po śmierci; + Jan, Weronika, zmarłe rodzeństwo izmarli z rodziny Sarneckich2) + Jadwiga Wiszniewska - 8 rocznica śmierci; + Jan Wiszniewski - 47 rocznicaśmierci i zmarli z rodziny Wiszniewskich i Turów3) + Stanisław Lisowski (4 greg.)ŚRODA V TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 05.05.20217:00 - 1) W intencji parafii2) Zadośćuczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla rodziny18:00 - 1) + Stanisław Lisowski (5 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA - 06.05.20217:00 - 1) Zadośćuczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla rodziny2) Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dary Ducha Świętego dlaAndrzeja Ołdziejewskiego8:30 - Msza pogrzebowa: + Anna Woźna18:00 - 1) + Stanisław Lisowski (6 greg.)2) W int Ojczyzny i za sprawujących władzę by ich decyzje były zgodne z wolą BożąPIĄTEK V TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 07.05.20217:00 - Zadośćuczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla rodziny18:00 - 1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego dlaSiostry Augusty z okazji imienin2) + Stanisław Lisowski (7 greg.)3) O rozpalenie ludzkich serc miłością do Najświętszego Serca Pana JezusaSOBOTA ŚWIĘTEGO STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA - 08.05.20217:00 - 1) + Marianna i Stanisław Ćmiel - intencja od córki Teresy z rodziną2) Zadośćuczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla rodziny10:00 - Pielgrzymka ministrantów i lektorów o nowe powołania18:00 - 1) + Stanisław Pionkowski i zmarli z rodziny2) + Stanisław Lisowski (8 greg.)6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 09.05.20217:00 - + Anna Korczak o radość życia wiecznego i łaskę nieba8:30 - Zadośćuczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla rodziny10:30 - + Florentyna, Władysław, Anna, Józef Kurpisz12:00 - 1) + Joanna Kulesza w 16 rocznicę śmierci; + Kazimierz Kulesza - 5 rocznicę śmierci2) Dziękczynno-błagalna w intencji Siostry Anatoli z podziękowaniem za jej pracę wnaszej parafii14:00 - + Ligia, Zenon Koczorowscy; + Leontyna, Wacław Grzymkowscy; + Krystyna Antkiewicz18:00 - + Stanisław Lisowski (9 greg.)----------------------------------------------------------------------------------------4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (24. greg.)8:30 - 1) W intencji parafii2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i św. Patrona dla Ks. PrałataJerzego Nowaczyka i ks. Kanonika Jerzego Locha z okazji imienin3) + Stanisław, Leszek, Wojciech, Roman10:30 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety i Patrycji oraz rodziny2) + Teresa Krzyżanowska (22 greg.)12:00 - Z okazji urodzin: Maciej, Ewa, Ignacy - Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej14:00 - + Ernestyna i Eugeniusz Baranowscy; + Jan Muniak, Ryszard Wiśniewski - intencja odrodziny18:00 - W intencjach Królowej PokojuPONIEDZIAŁEK IV TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 26.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (25. greg.)18:00 - 1) + Franciszek Świgliński2) + Waldemar Judkiewicz - miesiąc po śmierci3) + Teresa Krzyżanowska (23 greg.)WTOREK IV TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 27.04.20217:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (26. greg.)2) Dziękczynno-błagalna w intencji Alicji Modelskiej i całej rodziny, o Bożebłogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej18:00 - 1) O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Eugenii Skwarek2) + Teresa Krzyżanowska (24 greg.)ŚRODA IV TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 28.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (25 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (27. greg.)8:00 - Msza pogrzebowa: + Jerzy Warowy18:00 - 1) + Zbyszko Oczachowski - intencja od Żywego Różańca3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, PATRONKI EUROPY - 29.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (28. greg.)18:00 - 1) + Zbyszko Oczachowski - intencja od brata Leszka Oczachowskiego z dziećmi2) + Teresa Krzyżanowska (26 greg.)PIĄTEK IV TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 30.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (27 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (29 greg.)18:00 - 1) Dziękczynna za wnuka z prośbą o szczęśliwe urodziny i błogosławieństwoBoże dla całej rodziny2) + Janusz Budziński - miesiąc po śmierciSOBOTA IV TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 01.05.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (28 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (30. greg.)18:00 - 1) + Stanisław Lisowski (1 greg.)2) + Ryszard Wiktor - 15 rocznica śmierci i jego rodziców Marię i Włodzimierza3) Żywy Różaniec5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.05.20217:00 - Zadość uczynienie za grzechy i błogosławieństwo dla całej rodziny8:30 - + Teresa Krzyżanowska (29 greg.)10:30 - + Bolesław Gawroński - 9 rocznica śmierci i zmarli z rodziny12:00 - W intencjach Matki Bożej i w podzięce św. Szczęsnemu Felińskiemu za wszelkie łaski14:00 - + Stanisław Lisowski (2 greg.)18:00 - + Barbara Kozłowska - 2 rocznica śmierci; + Stanisława (k) i Józef----------------------------------------------------------------------------------------3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (17. greg.)8:30 - 1) + Joanna Stachowska - 25 rocznicę śmierci2) + Siostra Zdzisława Słowińska - intencja od Akcji Katolickiej10:30 - 1) + Teresa Krzyżanowska (15 greg.)2) Dziękczynno-błagalna, o Boże błogosławieństwo dla Marysi z okazji 9 urodzin12:00 - 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę dlaElżbiety Dubickiej - intencja urodzinowa2) + Emilia i Stanisław Królik; + Ks. Ludwik Królik14:00 - 1) W intencji parafii2) + Karol Dębicki - 14 rocznicę śmierci18:00 - + Ireneusz Paterski - miesiąc po pogrzebiePONIEDZIAŁEK III TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 19.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (16 greg.)2) + Siostra Maria Kalinowska8:30 - Msza Pogrzebowa: + Dariusz Szpylma18:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (18. greg.)3) Domowy Kościół: Barbara i Janusz Jabłońscy; Wioletta i Aldek Strożek;Marzena i Krzysztof Iwańscy; Wioletta i Jacek Lisowie4) Wojciech - intencja imieninowa od grupy domowej SyjonWTOREK III TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 20.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (19. greg.)18:00 - 1) + Wiktor Kimstacz - w tydzień po śmierci2) + Sławomir Sikorski - 11 rocznica śmierci3) + Teresa Krzyżanowska (17 greg.)ŚRODA III TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 21.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (20. greg.)18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Ewy z okazji 18 urodzin z prośbą o Bożebłogosławieństwo, dary Ducha Świętego2) + Teresa Krzyżanowska (18 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK III TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 22.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (19 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (21. greg.)18:00 - 1) + Waldemar Judkiewicz - intencja od sąsiadów2) + Irena Lejmanowicz w 5 rocznicę śmierciPIĄTEK ŚW. WOJCIECHA, BPA I MĘCZ., PATRONA POLSKI - 23.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (22 greg.)11:00 - Msza Pogrzebowa: + Teresa Zarzecka18:00 - 1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej z okazji urodzin i imienin:Ani i Darka, Aliny i Wojciecha, Edyty i Piotra, Jerzego2) Dziękczynno-błagalna w intencji Jerzego Wobalis z okazji urodzin i imienin -intencja od mamy3) + Teresa Krzyżanowska (20 greg.)SOBOTA III TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 24.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (21 greg.)18:00 - 1) Za członków wspólnoty trudnych małżeństw „Sychar” i ich współmałżonków odary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej2) W int. peregrynacji figury Jezusa Chrystusa Króla Polski w każdy zakątek Polski3) + Dorota Ostrowicz - miesiąc po śmierci4) + Ryszard Kołodziej (23. greg.)4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (24. greg.)8:30 - O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i św. Patrona dla Ks. PrałataJerzego Nowaczyka i ks. Kanonika Jerzego Locha z okazji imienin10:30 - + Teresa Krzyżanowska (22 greg.)12:00 - Z okazji urodzin: Maciej, Ewa, Ignacy - Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej14:00 - + Ernestyna i Eugeniusz Baranowscy; + Jan Muniak, Ryszard Wiśniewski - intencja odrodziny18:00 - W intencjach Królowej Pokoju----------------------------------------------------------------------------------------2 NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (10. greg.)8:30 - + Teresa Krzyżanowska (8 greg.)10:30 - 1) Halina Szkiłądź w 80 urodziny o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Jacka12:00 - 1) + Dioniza Jóźwiak z okazji imienin o łaskę nieba2) Do Bożego Miłosierdzia, za + Ryszarda Kołodzieja14:00 - 1) + Edwarda (k) i Stanisław oraz Alfred i Wincenty o Boże miłosierdzie2) O światło Ducha Świetego, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej dlaKapłanów z naszej parafii - intencja od Odnowy w Duchu Świętym18:00 - Janina Krzysztof Machniak w 58 rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo i Bożemiłosierdzie dla Nich ich dzieci i wnukówPONIEDZIAŁEK II TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 12.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (11. greg.)8:30 - Msza Pogrzebowa: + Marianna Kosmalska18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Katarzyny Żarczyńskiej o Bożebłogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej2) + Janusz Rodziewicz - miesiąc po śmierci3) + Teresa Krzyżanowska (9 greg.)4) Justyna z okazji imienin - intencja od grupy domowej SyjonWTOREK II TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 13.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (10 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (12. greg.)18:00 - 1) + Ryszard Kmiecik - 8 rocznica śmierci2) Za stawiennictwem św. Joanny Beretta Molla w intencji małżeństw i rodzin:o zgodę i miłość, o dar rodzicielstwa dla małżeństw oczekujących potomstwaŚRODA II TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 14.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (11 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (13. greg.)3) + Mieczysław Piepszka - 35 rocznica śmierci18:00 - 1) W intencji Ojca Świętego, Biskupów, Kapłanów, Sióstr Zakonnych, O. DyrektoraTadeusza Rydzyka, Radia Maryja, Telewizji Trwam, słuchaczy i telewidzów2) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK II TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 15.04.20217:00 - 1) + Teresa - 1 rocznica śmierci2) + Ks Prałat Zygmunt Lisiecki - miesiąc po pogrzebie18:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (14. greg.)2) + Zdzisław Wolerz - 1 miesiąc po pogrzebie3) + Teresa Krzyżanowska (12 greg.)PIĄTEK II TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 16.04.20217:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (15 greg.)2) Dziękczynno-błagalna w intencji dobrodziejów Adriana i Natalii o potrzebne łaski11:00 - Msza Pogrzebowa: + Roman Walkowiak18:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (13 greg.)2) + Ks Prałat Marian Wittlieb - miesiąc po śmierciSOBOTA II TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO - 17.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (14 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (16. greg.)18:00 - 1) + Jan Łuczak - 14 rocznica śmierci2) + Rodzice: + Maria i Konrad Kamińscy w 6 rocznicę śmierci3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (17. greg.)8:30 - + Joanna Stachowska - 25 rocznicę śmierci10:30 - 1) + Teresa Krzyżanowska (15 greg.)2) Dziękczynno-błagalna, o Boże błogosławieństwo dla Marysi z okazji 9 urodzin12:00 - 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę dlaElżbiety Dubickiej - intencja urodzinowa2) + Emilia i Stanisław Królik; + Ks. Ludwik Królik14:00 - 1) W intencji parafii2) + Karol Dębicki - 14 rocznicę śmierci18:00 - + Ireneusz Paterski - miesiąc po pogrzebie----------------------------------------------------------------------------------------NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 04.04.20216:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (3. greg.)2) + Dawid Kostrzewski - z okazji 30 urodzin8:30 - + Jan Maria Rybiccy10:30 - 1) + Teresa Krzyżanowska (1 greg.)2) + Helena Kosewicz - 20 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Adolf i Wanda12:00 - + Stanisław Szymkowiak - o szczęście wieczne14:00 - + Alina Wilk - trzeci miesiąc po śmierci18:00 - + Stanisław Majewski - 30 rocznicę śmierciPONIEDZIAŁEK w Oktawie Wielkanocy - 05.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (4. greg.)8:30 - + Teresa Krzyżanowska (2 greg.)10:30 - 1) + Henryk Kubala - miesiąc po śmierci2) + Klimański Augustyna, Piotr, Henryk; + Oliszewska Augustyna i Franciszek12:00 - + Zbigniew Kaczuba - 10 rocznica śmierci i zmarli z rodziny14:00 - + Janina, Bronisław Sycheckich; + Maria Symonowicz i zmarli z rodziny18:00 - Za Wyższe Seminarium Duchowne w Gorzowie, o nowe, święte powołania kapłańskieWTOREK w Oktawie Wielkanocy - 06.04.20217:00 - Wynagrodzenie Panu Bogu za grzechy popełnione z prośbą o warownie win i kar8:00 - Msza pogrzebowa: + Waldemar Judkiewicz18:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (5. greg.)2) + Teresa Krzyżanowska (3 greg.)ŚRODA w Oktawie Wielkanocy - 07.04.20217:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (6. greg.)2) + Jan Płuciennik 18 rocznica śmierci18:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (4 greg.)2) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK w Oktawie Wielkanocy - 08.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (5 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (7. greg.)3) W intencji Grażyny, o zdrowie i umocnienie w wierze dla całej rodziny18:00 - 1) + Marianna, Franciszek Kurpisz2) + Kazimierz Łobodziec w 8 rocznicę śmierciPIĄTEK w Oktawie Wielkanocy - 09.04.20217:00 - 1) + Ewa Nowak - miesiąc po śmierci2) + Ryszard Kołodziej (8 greg.)8:00 - Msza pogrzebowa: + Janusz Budziński18:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (6 greg.)2) + Ks Jan RuselSOBOTA w Oktawie Wielkanocy - 10.04.20217:00 - 1) + Teresa Krzyżanowska (7 greg.)2) + Ryszard Kołodziej (9. greg.)18:00 -1) Dziękczynno-błagalna w int Haliny i Pawła Kraszewskich z okazji 43 rocznicy ślubu2) + Natalia Król - miesiąc po pogrzebie3) + Dobroczyńska Salomea w 12 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny2 NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.20217:00 - + Ryszard Kołodziej (10. greg.)8:30 - + Teresa Krzyżanowska (8 greg.)10:30 - 1) Halina Szkiłądź w 80 urodziny o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Jacka12:00 - 1) + Dioniza Jóźwiak z okazji imienin o łaskę nieba2) Do Bożego Miłosierdzia, za + Ryszarda Kołodzieja14:00 - 1) + Edwarda (k) i Stanisław oraz Alfred i Wincenty o Boże miłosierdzie2) O światło Ducha Świetego, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej dlaKapłanów z naszej parafii - intencja od Odnowy w Duchu Świętym18:00 - Janina Krzysztof Machaniak w 58 rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo i Boże miłosierdzie dla Nich ich dzieci i wnuków----------------------------------------------------------------------------------------NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ – 28.03.20217:00 - + Wanda Barbara i Feliks Lickiewicz - z okazji pogrzebu8:30 - 1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla MarkaWołk - Lewanowicz w 80 rocznicę urodzin2) + Antoni Wobalis, Kosko Jerzy i Helena; + Jan i Edmund Kosko10:30 - 1) + Jan i Aniela Frąckowiak2) + Melanią Pasierbska (28 greg.)12:00 - 1) + Zbigniew Jaskuła - 30 rocznica śmierci o łaskę nieba i zmarłych z rodziny2) + Michał, Katarzyna, Maria, Anna, Jan, Józef, Maria, Wojciech14:00 - + Jan - 7 rocznica śmierci; + Ryszard Grala18:00 - + Bolesław Błaszczyk - w miesiąc po śmierciWIELKI PONIEDZIAŁEK - 29.03.20217:00 - W intencji parafii18:00 - 1) + Krzysztof Szafranek - z okazji urodzin2) + Mariusz Hawrot z okazji urodzin - intencja od grupy domowej Syjon3) + Melanią Pasierbska (29 greg.)WIELKI WTOREK - 30.03.20217:00 - O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Agaty18:00 - 1) + Ryszard Kołodziej - o zbawienie duszy2) Jan Andrzejewski z okazji 64 r. urodzin intencja dziękczynno-błagalna3) + Melanią Pasierbska (30 greg.)WIELKA ŚRODA - 31.03.20217:00 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy8:00 - Msza pogrzebowa: + Dorota Ostrowicz18:00 - 1) W intencji Martyny, Piotra, Jasia, Antosią Sokalów z okazji urodzin,o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego2) + Maria Piróg - 1 rocznicę śmierciTRIDUUM PASCHALNEWIELKI CZWARTEK - 01.04.202119:00 - 1) Ryszard Kołodziej (1 greg.)2) W intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii: O. Jerzy Konieczny,O. Stanisław Demski, O. Piotr Koźlak, O. Robert Cielicki, Ks. Andrzej Oczachowski,Ks. Piotr Juckiewicz oraz księży pracujących w naszej parafii3) + Salomea i Antoni Sobczak4) W int Ojczyzny i za sprawujących władzę, by ich decyzje były zgodne z wolą BożąWIELKI PIĄTEK - 02.04.202115:00 - Droga Krzyżowa19:00 - NabożeństwoWIELKA SOBOTA - 03.04.202122:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (2. greg.)2) Żywy Różaniec: Za kapłanów o świętośćNIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 04.04.20216:00 - 1) + Ryszard Kołodziej (3. greg.)2) + Dawid Kostrzewski - z okazji 30 urodzin8:30 - + Jan Maria Rybiccy10:30 - 1) + Teresa Krzyżanowską (1 greg.)2) + Helena Kosewicz - 20 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Adolf i Wanda12:00 - + Stanisław Szymkowiak - o szczęście wieczne14:00 - + Alina Wilk - trzeci miesiąc po śmierci18:00 - + Stanisław Majewski - 30 rocznicę śmierci----------------------------------------------------------------------------------------V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.20217:00 - O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Ewy8:30 - 1) + Emilia Podgórska - 12 rocznica śmierci2) Za dusze w czyśćcu cierpiące, które nie mają znikąd pomocy10:00 - DPS: W intencji Ks. Andrzej Oczachowskiego - o łaskę zdrowia i potrzebne łaski10:30 - + Melanią Pasierbska (21 greg.)12:00 - 1) + Regina Stachecka - 19 rocz. śmierci; + Jan, Józef, Leokadia, Andrzej2) + Halina Jaskółowska - 96 rocz. urodzin i 4 miesiąc po śmierci i zmarli z rodziny14:00 - 1) W intencji parafii2) + Władysław (m), Stanisława (k), Władysław (m) i dusze czyśćcowe18:00 - O zdrowie i potrzebne łaski dla męża Józefa i całej rodzinyPONIEDZIAŁEK V TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 22.03.20217:00 - + Marianna Ćmiel - intencja od dzieci18:00 - 1) + Marianna i Bolesław Iwanowscy2) ++ Z rodziny Grabów i Deców3) + Melanią Pasierbska (22 greg.)WTOREK V TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 23.03.20217:00 - + Waldemar Klepka w miesiąc po pogrzebie18:00 - 1) + Grażyna Kozioł - 3 rocznica śmierci2) + Lesław Brucha - 1 rocznica śmierci3) + Melanią Pasierbska (23 greg.)ŚRODA V TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 24.03.20217:00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii18:00 - 1) + Władysław Gil w miesiąc po pogrzebie2) + Bronisław Pierucki - 27 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Pieruckich i Paterów3) + Melanią Pasierbska (24 greg.)4) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK ZWIASTOWANIE PAŃSKIE - 25.03.20217:00 - + Marianna Ćmiel - miesiąc po pogrzebie9:00 - + Maria i Ireneusz Pawlakowie z okazji dnia imienin16:30 - + Horst Schmidt - 8 rocznica śmierci i zmarli z rodziny o dar nieba18:00 - 1) + Melanią Pasierbska (25 greg.)2) W intencjach Królowej PokojuPIĄTEK V TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 26.03.20217:00 - 1) + Halina Izdebska w miesiąc po śmierci2) + Ewa (kuzynka), za jej + brata i rodziców18:00 - 1) + Stanisław, Tadeusz, Zenon Warcholińscy2) + Melanią Pasierbska (26 greg.)SOBOTA V TYGODNIA WIELKIEGO POST - 27.03.20217:00 -18:00 - 1) + Ks. Prałat Zygmunt Lisiecki - intencja od Beaty i od klasy IV A2) Dziękczynna za Aleksandrę Juckiewicz w 27 rocznicę urodzin3) Za członków wspólnoty trudnych małżeństw „Sychar” i ich współmałżonków odary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej4) + Melanią Pasierbska (27 greg.)NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ – 28.03.20217:00 -8:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marka Wołk-Lewanowicz w 80 rocznicę urodzin10:00 - DPS:10:30 - + Melanią Pasierbska (28 greg.)12:00 - + Michał, Katarzyna, Maria, Anna, Jan, Józef, Maria, Wojciech14:00 - + Jan - 7 rocznica śmierci; + Ryszard Grala18:00 - + Bolesław Błaszczyk - w miesiąc po śmierci----------------------------------------------------------------------------------------IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.20217:00 - + Anna Jasek w 4 rocznicę śmierci8:30 - + Teresa, Marianna, Józef, Ryszard, Józef, Marianna, Józef Rychlik;+ Monika i Marcin Maślak10:00 - DPS: O łaskę, zdrowia dla wszystkich mieszkańców i pracowników DPS10:30 - 1) + Melanią Pasierbska (14 greg.)2) O uzdrowienie dla Roberta12:00 - + Genowefa Szwarga i zmarli z rodziny14:00 - + Helena, Wiktor, Nadzieja, Szczepan18:00 - + Tadeusz Maślanka i zmarli z rodzinyPONIEDZIAŁEK IV TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 15.03.20218:00 - Msza pogrzebowa: + Zdzisław Wolarz9:00 - 1) O uzdrowienie dla Roberta2) W intencji Ks. dra Andrzeja Oczachowskiego o potrzebne łaski i dobre owocerekolekcji18:00 - 1) Dziękczynno-błagalna z okazji 55 rocznicy urodzin Elżbiety Wobalis-Benewiat2) + Ryszard Kołodziej i ukojenie w smutku dla rodziny - intencja od Odnowy wDuchu Świętym3) + Melanią Pasierbska (15 greg.)WTOREK IV TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 16.03.20219:00 - O uzdrowienie dla Roberta18:00 - 1) Błagalna o zdrowie brata2) + S. Maria Kalinowska3) + Melanią Pasierbska (16 greg.)ŚRODA IV TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 17.03.20219:00 - 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące2) W intencji ojca rekolekcjonisty Ks. Mariusza Słabonia18:00 - 1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Moniki, Eli, Basi, Aliny,Hani, Eli i Róży2) + Melanią Pasierbska (17 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK IV TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 18.03.20217:00 - O łaskę zdrowia dla Ks. Prałata Zygmunta Lisieckiego i Ks. Kanonika AndrzejaOczachowskiego10:30 - + Janusz Rodziewicz - pogrzeb18:00 - 1) + Rozalią i Józef Bundz2) Dziękczynna za narodzenie Wojciecha Pigalskiego o opiekę Anioła Stróża3) + Melanią Pasierbska (18 greg.)PIĄTEK ŚW. JÓZEF, OBLUBIEŃCA NMP - 19.03.20217:00 - + Józef i zmarli z rodziny Zaleskich9:00 - Msza pogrzebowa: + Ireneusz Paterski18:00 - 1) W intencji Kościoła, męższczyzny, rodzin za wstawiennictwem św. Józefa2) + Melanią Pasierbska (19 greg.)3) + Józef Radkiewicz 90 rocznica urodzinowo imieninowaSOBOTA IV TYGODNIA WIELKIEGO POST - 20.03.20217:00 - + Maria Śliwak - 1 rocznica śmierci i Jan Śliwak; + Karolina i Władysław Tymczyszyn;+ Jan Jarosz18:00 - 1) + Teresa Krzyżanowską - 1 miesiąc po śmierci2) + Józef Ostrowski - 1 miesiąc po śmierci3) + Melanią Pasierbska (20 greg.)V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.20217:00 -8:30 - 1) + Emilia Podgórska - 12 rocznica śmierci2) Za dusze w czyśćcu cierpiące, które nie mają znikąd pomocy10:00 - DPS:10:30 - + Melanią Pasierbska (21 greg.)12:00 - + Halina Jaskółowska - 96 rocznicę urodzin i 4 miesiąc po śmierci i zmarli z rodziny14:00 - 1) W intencji parafii2) + Władysław (m), Stanisława (k), Władysław (m) i dusze czyśćcowe18:00 - O zdrowie i potrzebne łaski dla męża Józefa i całej rodziny----------------------------------------------------------------------------------------III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.20217:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Zbigniewa Kulas z okazji 37 rocznicy ślubu8:30 - 1) + Kazimierz Trochała - mąż z okazji jego imienin2) + Jadwiga Loch - 19 rocznica śmierci10:00 - DPS: O dobre owoce rekolekcji parafialnych10:30 - + Kazimierz Szkiłądź - 6 rocznica śmierci12:00 - 1) + Stanisław Szymkowiak - intencja od żony i dzieci z okazji urodzin2) W intencji parafii3) W intencji Magdaleny o łaskę zdrowia, o żywą wiarę nadzieję i miłość dla niej ijej rodziny w rozumieniu cierpienia14:00 - + Melanią Pasierbska (7 greg.)18:00 - 1) + Ludwik Lato - 15 rocznica śmierci; + Stanisława (k), Julian Lato i zm. z rodziny2) + Wiesia Rynkiewicz - 5 rocznicę śmierciPONIEDZIAŁEK III TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 08.03.20217:00 - O uzdrowienie dla Roberta11:30 - Msza pogrzebowa: + Henryk Kubala18:00 - 1) + Urszula Sieniawska o łaskę nieba2) Za rodziny Domowego Kościoła: Ewa i Piotr Juryk, Katarzyna i Tomasz Barć,Elżbieta i Mirosław Czajkowscy, Monika i Maciej Bordych3) + Melanią Pasierbska (8 greg.)WTOREK III TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 09.03.20217:00 - O uzdrowienie dla Roberta18:00 - 1) + Zmarli z rodziny Jurkowskich, Słowińskich, Szewczyków2) + Melanią Pasierbska (9 greg.)3) Za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla w intencji małżeństw i rodzin:O zgodę i miłość, dar rodzicielstwa dla małżonków oczekujących potomstwaŚRODA III TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 10.03.20217:00 - O uzdrowienie dla Roberta11:00 - Msza pogrzebowa: + Natalia Mieczysława Król18:00 - 1) W intencji Ojca Świętego, Biskupów, Kapłanów, Sióstr zakonnych, O. DyrektoraTadeusza Rydzyka, Radia Maryja, Telewizji Trwam, słuchaczy i telewidzów2) + Melanią Pasierbska (10 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK III TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 11.03.20217:00 - O uzdrowienie dla Roberta18:00 - 1) O zdrowie dla Doroty2) + Bereksazi Anna - intencja od matki Anieli Chmielewskiej3) + Melanią Pasierbska (11 greg.)PIĄTEK III TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 12.03.20217:00 - 1) + Jerzy Boguś - miesiąc po pogrzebie2) O uzdrowienie dla Roberta18:00 - 1) + Krzysztof Kubis - z okazji dnia urodzin2) + Melanią Pasierbska (12 greg.)SOBOTA III TYGODNIA WIELKIEGO POST - 13.03.20217:00 - O uzdrowienie dla Roberta18:00 - 1) + Zbigniew Demski - miesiąc po pogrzebie2) dziękczynno-błagalna w intencji Krystyny Kurzowa z okazji imienin3) + Melanią Pasierbska (13 greg.)III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.20217:00 - + Anna Jasek w 4 rocznicę śmierci8:30 - + Teresa, Marianna, Józef, Ryszard, Józef, Marianna, Józef Rychlik;+ Monika i Marcin Maślak10:00 - DPS:10:30 - 1) + Melanią Pasierbska (13 greg.)2) O uzdrowienie dla Roberta12:00 - + Genowefa Szwarga i zmarli z rodziny14:00 - + Helena, Wiktor, Nadzieja, Szczepan18:00 -----------------------------------------------------------------------------------------II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.20217:00 - + Rodzice: + Regina i Bonifacy Biniewscy i zmarli z rodziny Biniewskich8:30 - O Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Moniki, Eli, Basi, Aliny, Eli i Róży10:00 - DPS: Dziękczynno-błagalna w intencji grupy przyjaciół10:30 - + Roman Wesoły - z okazji imienin12:00 - + Julianna i Roman Raczkowiak w rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny14:00 - + Ludgarda Szerszenowicz - 3 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny18:00 - + Edward Wilamowski (28 greg.)PONIEDZIAŁEK II TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 01.03.20217:00 - + Edmund Kwiatkowski - 8 rocz. śmierci i zm. rodziny: Antonina, Kazimierz i Halina18:00 - 1) O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dlaMirosława - intencja od grupy O. Pio2) + Edward Wilamowski (29 greg.)3) + Melanią Pasierbska (1 greg.)WTOREK II TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 02.03.20217:00 - + Wanda Choberska - miesiąc po śmierci18:00 - 1) + Jerzy Motoła - miesiąc po śmierci2) + Edward Wilamowski (30 greg.)3) + Melanią Pasierbska (2 greg.)ŚRODA II TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 03.03.20217:00 - + Edward Oleszek - miesiąc po pogrzebie18:00 - 1) + Maria Książkiewicz - 20 rocznica śmierci; + Edmund Książkiewicz;+ Dymitr Pawełczak; + Aleksander i Aleksandra Werniccy2) + Melanią Pasierbska (3 greg.)3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej PomocyCZWARTEK Św. Kazimierza Królewicza - 04.03.20217:00 - + Kazimierz Jasek - z okazji imienin18:00 - 1) + Alina Wilk - drugi miesiąc po śmierci2) + Melanią Pasierbska (4 greg.)3) W int Ojczyzny i za sprawujących władzę by ich decyzje były zgodne z wolą Boża4) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i św. Patronki dlaKlary Juckiewicz z okazji 3 rocznicy urodzinPIĄTEK II TYGODNIA WIELKIEGO POSTU - 05.03.20217:00 -18:00 - 1) + Antonina Tchórzewska i zmarłych z rodziny Tchórzewskich i Demskich2) + Melanią Pasierbska (5 greg.)3) O rozpalenie ludzkich serc miłością do Najświętszego Serca Pana JezusaSOBOTA II TYGODNIA WIELKIEGO POST - 06.03.20217:00 -18:00 - 1) + Izabela Łuczak - miesiąc po pogrzebie2) + Melanią Pasierbska (6 greg.)3) Żywy RóżaniecIII NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.20217:00 -8:30 - + Kazimierz Trochała - mąż z okazji jego imienin10:00 - DPS:10:30 - + Kazimierz Szkiłądź - 6 rocznica śmierci12:00 - + Stanisław Szymkowiak - intencja od żony i dzieci z okazji urodzin14:00 - + Melanią Pasierbska (7 greg.)18:00 - 1) + Ludwik Lato - 15 rocznica śmierci; + Stanisława (k), Julian Lato i zm. z rodziny2) + Wiesia Rynkiewicz - 5 rocznicę śmierci

Lokalizacja

ul. Aliny 17

67 369 Zielona Góra


E-mail

zgnar.pawlak@gmail.com



Kancelaria Parafialna

Środa od 11:00 do 12:00 i od 16:00 do 17:00

Piątek od 11:00 do 12:00 i od 16:00 do 17:00

Kancelaria parafialna

Tel: 684539821



Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone 2021