XX Niedziela zwykła - 20.08.2017

2017-08-19 23:51:28, komentarzy: 0

1. Dziś XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. W sobotę 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Pszczelarzy do Rokitna.

4. W dniach od 18 – 20 sierpnia w sklepach i przy parafiach jest przeprowadzana przez Caritas akcja zbiórki przyborów szkolnych: „Z uśmiechem do szkoły”. W naszym Kościele przeprowadzamy zbiórkę do puszek i kosza dzisiaj po każdej Mszy św., a z zebranych pieniędzy zakupimy przybory do szkoły dla dzieci z naszej parafii potrzebujących wsparcia. Bóg zapłać.

5. Na ekranach polskich kin można oglądać film hiszpańskich twórców pod tytułem: „Fatima. Ostatnia tajemnica”, stworzony specjalnie z okazji 100 – lecia objawień fatimskich. Gorąco zachęcamy do wybrania się do kina tym bardziej, że wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju. W kinach od 18 sierpnia.

6. Przy wyjściu z Kościoła do nabycia Prasa Katolicka: Jest jeszcze nasz periodyk parafialny „Głos z Winnicy”. „Niedziela”, „Gość niedzielny” „Wzrastanie”, „Droga”, „Miłujcie się”, „Wiara, Patriotyzm i Kultura”. Zachęcamy do lektury.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego Kościoła.

8.Życzymy błogosławionej niedzieli.