News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.

XVIII niedziela zwykła 02.08.2020r

2020-08-02 12:59:41, komentarzy: 0

1. W tym tygodniu obchodzimy:

- we wtorek 4.08 wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

- w czwartek 6.08 święto Przemienienia Pańskiego

- w sobotę 8.08 wspomnienie Św Dominika, prezbitera

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Wczoraj wyszła z Zielonej Góry 38. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która wędruje w kilkuosobowym składzie z intencją o nowe powołania kapłańskie razem z tymi pontnikami wyszło z konkatedry Św. Jadwigi ponad 500 pielgrzymów, którzy doszli do sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu.

Równierz w przyszłą sobote udają sie pielgrzymi z Zielonej Góry do Otynia.

Pielgrzymka rozpoczyna się Mszą Św. w konkatedrze w sobotę 8.08 o godz.  8:00 Zapraszamy.

Jeszcze mozna zgłaszać sie na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę 11.08. Powrót w środę 12.08.

Zapisy w zakrystii.

3.  Codziennie w innej parafii spotykają się duchowi pielgrzymi na modlitwie.

W naszej parafii będzie to poniedziałek 10.08 o godz. 18:00 po Mszy Św. Apel.

Program wywieszony jest w gablocie.

4.  W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

W czwartek Jerycho różańcowe od godz. 17:00 do 21:00.  Msza Św. w intencji Ojczyzny o godz. 18:00

W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Św. w intencji Ojczyzny o 18:00.

Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek i piątek od godz. 6:30 do 7:00 i od 17:00 do 18:00.

5.   Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Brzozowski Rafał, kawaler, zamieszkały w Zielonej Górze i Rojda Joanna, panna,

zamieszkała w Zielonej Górze- zapowiedź II.

Bortkiewicz Jarosław, kawaler, zamieszkały w ZG i Bednarczyk Joanna, panna,

zam. w ZG zapowiedź II.

Długosz Patryk, kawaler, zam. w ZG i Mazurek Marta, panna, zam. w Oleśnie zapowiedź III.

Siergiej Oskar Artur, kawaler, zam. w ZG i Świadek Sylwia, panna,

zamieszkała w Kapałowie k. Radoszyc zapowiedź III.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi jest zobowiązany w sumienu powiadomić duszpasterzy.

6. Prasa katolicka- Niedziela, Gość Niedzielny , Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się,

7. W przyszłą niedzielę ofiary na KUL i instytut Filozoficzno-Teologiczny w ZG.

8. Dziś wychodząc z kościoła, tradycyjnie, można złożyć ofiarę dla dzieci w świetlicy rerapeutycznej.

9. Bóg zapłać za ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.