XVI Niedziela Zwykła - 23.07.2017

2017-07-23 08:11:51, komentarzy: 0

1. Przy wyjściu z kościoła do nabycia są Cegiełki w cenie 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł. Środki uzyskane ze sprzedaży Cegiełek przeznaczone będą na odbudowę zniszczonej Katedry w Gorzowie Wielkopolskim. W tygodniu Cegiełki będzie można nabyć po każdej Mszy świętej w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej.

2. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież w wieku od 14 do 30 roku życia do udziału w pielgrzymce autokarowej do sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie oraz do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas wyjazdu zapewnione jest wyżywienie i nocleg w szkole, tak więc wyjazd kosztuje jedynie 30 zł. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2017 r. Więcej szczegółów na plakacie.

3. Rodzice wysyłając swoje dzieci na odpoczynek wakacyjny są w sumieniu zobowiązani zapewnić uczestnictwo we Mszy świętej niedzielnej.

4. W czasie wakacji pamiętajmy o zachowaniu godnego stroju w miejscach świętych.

5. Dni św. Jakuba Apostoła odbędą się 25-26 lipca w sanktuarium w Jakubowie.

6. We wtorek 25 lipca przypada św. Krzysztofa - patronalne święto kierowców i podróżujących.

7. Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Stachowski Mateusz, kawaler, zamieszkały w Zielonej Górze

Roszkowska Anna Maria, panna zamieszkała w Zielonej Górze Zap. III

• Bordakiewicz Przemysław, kawaler zamieszkały w Zielonej Górze

Sawicka Karolina, Katarzyna, panna zamieszkała w Głogowie Zap. III

• Lechert Maciej Gerhard, kawaler zamieszkały w Zielonej Górze

Kasperczak Paulina Elżbieta, panna zamieszkała w Zielonej Górze Zap. III

• Krumholc Bartłomiej, kawaler zamieszkały w Zielonej Górze

Piątek Anna, panna zamieszkała w Zielonej Górze Zap. III

• Wesołowski Paweł Piotr, kawaler zamieszkały z Zielonej Górze

Bomska Agnieszka Katarzyna, panna zamieszkała w Zielonej Górze Zap. II

Polecamy narzeczonych w naszych modlitwach, a jeśliby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka: „Głos z Winnicy”, „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”, „Wiara, Patriotyzm i Kultura”. Zachęcamy do lektury.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.

10. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.