XIII Niedziela Zwykła - 02.07.2017

2017-07-01 11:30:00, komentarzy: 0

1. Dziś gościmy w naszej parafii misjonarkę z Ekwadoru S. Elizę Olejnik. Siostra na misje wyjechała z naszej parafii. Tutaj delegat Księdza Biskupa wręczył siostrze Krzyż Misyjny. Otaczamy siostrę modlitwą ale i w miarę możliwości możemy wesprzeć naszą ofiarą. Po Mszy siostrę spotkamy w kruchcie.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Jerycho Różańcowe od godz 17:00-21:00. Zapraszamy do modlitwy w intencji Kościoła i Ojczyzny. W Piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. rano i wieczorem. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek i piątek od godz. 06:30-7:00 i 17:00-18:00

3. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież w wieku od 14 do 30 roku życia do udziału w pielgrzymce autokarowej do sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie oraz do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas wyjazdu zapewnione jest wyżywienie i nocleg w szkole, tak więc wyjazd kosztuje jedynie 30 zl. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2017 r. Więcej szczegółów na plakacie.

4. Organizowana jest kolonia integracyjna nad morzem w Łukęcinie z młodzieżą z Niemiec i Austrii w terminie 16 lipca - 23 lipca 2017 r. Oferta kierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Więcej informacji na plakacie.

5. Prasa Katolicka: Jest nowy wakacyjny numer periodyku „Głos z Winnicy”, „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”, „Wiara, Patriotyzm i Kultura”. Zachęcamy do lektury.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Pożarski Przemysław, kawaler, zamieszkały w Zielonej Górze

Suchorowska Karolina, panna, zamieszkała w Zielonej Górze zap. III

Polecamy narzeczonych w naszych modlitwach, a jeśliby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy

7. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.

8. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.