.

VI Niedziela Zwykła 16.02.2020 r.

2020-02-15 21:31:33, komentarzy: 0

1. Ruch Domowy Kościół zaprasza na XXV Bezalkoholowy Bal Karnawałowy w sobotę 22 lutego. Więcej informacji na plakacie lub w zakrystii.

2. Trwają zapisy na IV Zielonogórskie Warsztaty liturgiczno-muzyczne, które odbędą się w dniach 13-15 marca 2020. Prowadzącymi będą Hubert Kowalski i Leopold Twardowski. Koszt uczestnictwa 90 zł. Więcej informacji na stronie KSM lub na plakacie.

3. Przypominamy, że przed przyjęciem Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie należy przyklęknąć lub wykonać inny gest czci (np. ukłon) oraz głośno odpowiedzieć AMEN na słowa „Ciało Chrystusa”.

4. Dziękujemy Parafialnej Caritas za przeprowadzenie zbiórki na hospicja w naszej diecezji. Ofiary należy złożyć do puszek wychodząc z kościoła.

5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, grupa starsza w niedzielę 23 lutego po Mszy o godz. 12:00 w kaplicy, grupa młodsza w piątek 28 lutego o godz. 18:00 w Sali wieży kościoła.

6. Prasa katolicka: Jest nowy numer naszego pisma parafialnego „Głos z Winnicy”
    „Niedziela” wyjaśnia dlaczego i dla kogo dyspensa. Pisze o Medjugorie.
    „Gość Niedzielny” informuje o najnowszej książce papieża Franciszka, w której opowiada o spotkaniach z Janem Pawłem II. Pisze też o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła.
    „Miłujcie się” pisze o powołaniu kobiety wg św. Jana Pawła II. Zamieszcza przejmujące świadectwo o przebaczeniu chłopca porzuconego przez rodziców.
    Są również inne czasopisma.
    Niektórzy pytają o album o „Prymasie Tysiąclecia”. Można go nabyć w zakrystii w cenie 25 zł.

7. Bóg zapłać za ofiary. Życzymy obfitych łask Bożych na cały tydzień.