VI Niedziela zwykła - 17.02.2019

2019-02-18 23:19:58, komentarzy: 0

1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.

2. W piątek święto Katedry św. Piotra. Odpust zupełny za nawiedzenie Kościoła Katedralnego i pobożne odmówienie tam „Ojcze nasz” i „Wierzę”. W naszym kościele Msza św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. Wspólnota trudnych małżeństw „Sychar” obchodzi XX lecie istnienia. Msza św. w sobotę 23. II o godz. 18.00 w naszym kościele.

4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy młodszej ( ks. Darka ) w środę o godz. 18.30 w kościele.

5. Oaza Dzieci Bożych w czwartek o godz. 17.00 w sali wieży kościoła.

6. Spotkanie rodziców dzieci przygowujących się do I Komunii św. w czwartek o godz. 19.00 w sali pod kościołem.

7. Zapowiedzi:

Maciej Boguś, kawaler, zam. w Zielonej Górze

Monika Starzyńska, panna, zam. w Lasowie zap. I

Polecamy narzeczonych w naszych modlitwach, a jeśliby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

8. Prasa Katolicka. Jest jeszcze do nabycia nasz miesięcznik parafialny: „Głos z Winnicy”. W nim m. in. relacja z naszych parafialnych wydarzeń. Koszt wydania 1, 50 zł. „Niedziela” drukuje „Manifest Wiary” kardynała Mullera, który ostrzega przed końcową próbą Kościoła, „Gość Niedzielny” pisze o modlitwie bez której nie da się normalnie żyć i przez którą Bóg rozmnaża nasz czas. Są też inne czasopisma: „Wiara, Patriotyzm i Sztuka” „Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”. Zachęcamy do lektury.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

10. Życzymy dobrej niedzieli.