V Niedziela zwykła - 10.02.2019

2019-02-10 00:08:27, komentarzy: 0

1. W poniedziałek 11. II wspomnienie NMP z Lourdes – światowy Dzień Chorego. Podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo dla chorych i modlitwy w intencji chorych. Tradycyjnie podczas Mszy św. udzielimy sakramentu namaszczenia chorych tym, którzy są w stanie łaski uświęcającej. Przypominamy, że od godz. 17.30 będzie okazja do spowiedzi świętej.

2. Msza św. i nabożeństwo w intencji małżeństw i rodzin za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla we wtorek 12. II o godz. 18.00.

3. Modlitwy w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych w środę podczas Nowenny o godz. 17.30 i Mszy św. Spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja po Mszy św. w sali pod kościołem.

4. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza na spotkanie z s. Faustyną od Jezusa ze Wspólnotą Błogosławieństw pt: „Modlitwa – o co w niej chodzi?” do parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze 16. II na godz. 15.00.

5. Prasa Katolicka. Jest nowy numer miesięcznika parafialnego: „Głos z Winnicy”. W nim m. in. relacja z naszych parafialnych wydarzeń. Koszt wydania 1, 50 zł. „Niedziela” pisze wiele o chorych i tych, którzy im pomagają raz o świętych Cyrylu i Metodym, patronach Europy. „Gość Niedzielny” przedstawia ciekawy artykuł „W pułapce samotności”. Są też inne czasopisma: „Wiara, Patriotyzm i Sztuka” „Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”. Zachęcamy do lektury.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

7. Życzymy dobrej niedzieli.