Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego -13.05.2018

2018-05-13 00:50:41, komentarzy: 0

1. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii świętej o 10:00. Biały Tydzień trwa od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3. We wtorek święto św. Macieja Apostoła, a w środę święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W wigilię Zesłania Ducha Świętego ( sobota ) w naszej parafii o godz. 18.00 Ks. Bp Krzysztof Białasik udzieli sakramentu bierzmowania. Triduum przed bierzmowaniem rozpocznie się w środę i trwać będzie aż do piątku. Spotkania rozpoczną się o godz. 18.45.

5. Zapowiedzi:

1. Robert Chulist, kawaler, zam. w Zielonej Górze

Agata Nienadowska, panna, zam. w Zielonej Górze zap. III

2. Paweł Fijołek, kawaler, zam. w Zielonej Górze

Agata Der, panna, zam. w Zielonej Górze zap. III

5. Marek Domek, kawaler, zam. w Zielonej Górze

Lila Łyko, panna, zam. w Zielonej Górze zap. III

6. Patryk Hoffmann, kawaler, zam. w Zielonej Górze

Inga Kuczak, panna, zam. w Zielonej Górze zap. III

7. Tahir Sylaj, kawaler, zam. w Brodach

Sylwia Grochmalska, panna, zam. w Zielonej Górze zap. II

8. Piotr Suwała, kawaler, zam. w Mosty

Edyta Ratajczak, panna, zam. w Zielonej Górze zap. II

9. Jakub Kula, kawaler, zam. w Zielonej Górze

Kaja Kotońska, panna, zam. w Zielonej Górze zap. I

Polecamy narzeczonych w naszych modlitwach, a jeśliby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

6. Caritas naszej Diecezji serdecznie zaprasza do udziału w Biegu Charytatywnym na rzecz uchodźców w dniu 10. VI. Bieg będzie połączony z Marszem Życia oraz festynem parafialnym przy par. pw. św. Brata Alberta w Zielonej Górze. Więcej informacji na www.caritaszg.pl

7. Parafia nasza organizuje wyjazd dla dzieci do Kołobrzegu w terminie 7 – 14 lipca br. Są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w zakrystii.

8. Przy wyjściu z Kościoła do nabycia Prasa Katolicka: Jest jeszcze majowy numer parafialnego periodyku: „Głos z winnicy”, „Niedziela”, „Gość niedzielny”, „Wzrastanie”, „Droga”, „Miłujcie się”, „Wiara, Patriotyzm i Kultura”, „Mały Gość Niedzielny”. Zapraszamy do lektury.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.

10. Życzymy błogosławieństwa na cały tydzień.