News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.
Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Przemienienia Pańskiego - 06.08.2017

2017-08-05 21:16:54, komentarzy: 0

1. Nabożeństwo w intencji małżeństw i rodzin za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla we wtorek 8 sierpnia o godz. 18.00 w naszym Kościele.

 

2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie modlitewno – formacyjne w środę 9 sierpnia. Rozpocznie się o godz. 17.30 Nowenną do MB Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojca św. Biskupów, Kapłanów, Radia Maryja i Telewizji Trwam. Po Mszy św. spotkanie w sali pod Kościołem.

 

3. Msza św. w intencji Ojczyzny i ofiar Katastrofy smoleńskiej w Konkatedrze św. Jadwigi w czwartek 10 sierpnia o godz. 18.00.

 

4. Zapowiedzi:

      I. Konrad Wieczorek, kawaler, zam. w Zielonej Górze

          Małgorzata Lagiera, panna, zam. w  Zielonej Górze zap. II

    II. Dariusz Kubis, kawaler, zam. w Zielonej Górze

         Milena Martyniak, panna, zam. w Nowogrodzie Bobrz. zap. II

Polecamy narzeczonych w naszych modlitwach, a jeśliby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

 

5. Przy wyjściu z Kościoła do nabycia Prasa Katolicka:. „Niedziela” pisze o dramacie Europy w 75. Rocznicę śmierci Edyty Stein. „Gość niedzielny” artykuły o „Rewolucji na zamówienie”, czyli o protestach w Polsce i sądownictwie.  „Wzrastanie”, „Droga”, „Miłujcie się”, „Wiara, Patriotyzm i Kultura”. Zachęcamy do lektury.

 

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego Kościoła.

 

7. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

« powrót

Dodaj nowy komentarz