IV Niedziela zwykła - 03.02.2019

2019-02-02 21:09:40, komentarzy: 0

1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Jerycho Różańcowe od godz. 7.00 do 21.00. Modlimy się w intencji Kościoła i Ojczyzny oraz o nowe powołania kapłańskie. Dziękujemy Żywemu Różańcowi i pozostałym wspólnotom modlitewnym i apostolskim za prowadzenie adoracji. Msza św. w intencji Ojczyzny i sprawujących władzę o godz. 18.00.

2. Fundacja „Pro – Prawo do życia” zaprasza na kurs dla pro – liferów w sobotę 16. II od godz. 10.00 do 16.00 w Zielonej Górze przy ul. Obywatelskiej. Więcej informacji na plakacie.

3. Członkowie i sympatycy Ruchu Domowego Kościoła zapraszają na XXIV Bezalkoholowy Bal Królewski im. Zofii Sadeckiej w sobotę 16. II 2019r.: znakomita zabawa, liczne atrakcje. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń lub w zakrystii.

4. KSM zaprasza na Debatę Watentynkową „Kody serca. O budowaniu trwałej relacji”. Miejsce: Uniwersytet Zielonogórski al. Wojska Polskiego 69, aula C w budynku A – 16. środa 13. II godz. 12.00.

5. W dniu 6. II przy kościele Miłosierdzia Bożego na Os. Pomorskim rozpocznie się Kurs Alpha. Początek godz. 19.00. Więcej informacji na stronie internetowej parafii Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

6. Spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów w piątek 8. II po wieczornej Mszy św. w salce przy Kancelarii Parafialnej.

7. Przygotowanie dorosłych do przyjęcia sakramentu bierzmowania, tym razem, będzie w parafii św. Franciszka przy ul. Kilińskiego 5. Początek 25. II o godz. 19.00 w kościele.

8. Prasa Katolicka. Jest nowy numer miesięcznika parafialnego: „Głos z Winnicy”. W nim m. in. relacja z naszych parafialnych wydarzeń. Koszt wydania 1, 50 zł. „Niedziela” pisze o matczynych emeryturach i niemieckich obozach śmierci oraz kapelanach, którzy towarzyszą żołnierzom., „Gość Niedzielny” dołączył obrazem z modlitwą rodziców za dzieci. Miesięcznik „Wiara, Patriotyzm i Sztuka” poświęcony jest w dużej mierze Stanisławowi Moniuszce., „Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”. Zachęcamy do lektury.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Dziś wychodząc ze świątyni możemy złożyć ofiarę do skarbon na pomoc w prowadzeniu świetlicy dla dzieci.

10. Życzymy dobrej niedzieli.