III Niedziela Zwykła - 21.01.2018

2018-01-21 02:29:22, komentarzy: 0

1. Dziś w naszej parafii gościmy żeński chór „Polirytmia”, założony przez panią prof. Janinę Nowak. Chór będzie pomagał nam się modlić podczas Mszy św. o godz. 10.30. Po Mszy św. koncert „Kolędy świata”. Serdecznie zapraszamy.

2. Katechizacja Przedmałżeńska dla narzeczonych i starszej młodzieży rozpoczyna się w naszej parafii w przyszłą niedzielę 28. I o godz. 18.00. Zapraszamy.

3. Katolicka Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Katolickich zaprasza dzieci w wieku od 5 do 10 lat na półkolonie w pierwszym tygodniu ferii. Kontakt i bliższe informacje na plakacie, stronie internetowej szkoły oraz sekretariacie. Zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00 będzie modlił się z nami cygański zespół: „Vanessa et Sorba”. Po Mszy św. o godz. 12.00 będzie krótki koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.

5. Już możemy składać rozliczenie 1 % do ZUS. Jest wiele organizacji i osób, które dobrze wykorzystują ten fundusz m. in. Radio Maryja, Caritas. Również nasz parafianin Michał Stachowski. W przedsionku znajdują się ulotki o tym informujące.

6. Oaza Dzieci Bożych w piątek o godz. 17.00.

7. W tym tyg. odwiedzimy parafian mieszkających przy następujących ulicach:

• 22.01.2018 (poniedziałek) - Wrocławska, Grunwaldzka, Horsztyńskiego
  • 23.01.2018 (wtorek) - Aliny, Sienkiewicza oraz kolęda uzupełniająca

Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30

8. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy otwierają swoje drzwi, aby wspólnie z kapłanem i ministrantami modlić się. Bóg zapłać za przekazane ofiary.

9. Prasa Katolicka. „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”, „Mały gość niedzielny”, „Wiara, Patriotyzm i Sztuka”. Zachęcamy do lektury.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.

11. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.