News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może być 165 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.

III Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020 r.

2020-03-14 16:37:52, komentarzy: 0

1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Podczas nabożeństwa będzie można złożyć ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:15. Zapraszamy.

3. Z racji trwającej epidemii rekolekcje, które miały się rozpocząć w przyszłą niedzielę, przeniesiemy na inny czas. O terminie poinformujemy później. Ten czas wykorzystajmy jako czas pokuty i modlitwy. Kościół będzie otwarty, więc można przychodzić na modlitwę. Zapraszamy serdecznie.

4. Z racji epidemii będzie więcej Mszy św. transmitowanych przez telewicję i radio. W niedzielę 15 marca:
    7:00 TVP 1;
    9:00 Polskie Radio Program Pierwszy;
    9:30 Telewizja Trwam;
    11:00 TVP 1;
    13:00 TVP Polonia;
    W ciągu tygodnia:
    7:00 TVP 1 – z sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach;
    20:00 TVP 3 pasmo ogólnopolskie – z Jasnej Góry w int. ustania epidemii;

5. W czwartek uroczystość św. Józefa. Msza św. w naszym kościele o godz. 7:00 i 18:00.

6. Prasa katolicka.
    „Głos z Winnicy” nasz parafialny periodyk. Koszt wydania 1,50 zł.
    „Niedziela” dołącza wyjątkowy dodatek na Wielki Post, niewielką książeczkę o dobrej spowiedzi;
    „Gość Niedzielny” zwraca naszą uwagę na grzech, który jest największym nieszczęściem człowieka.
    Są też inne czasopisma.

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła. Życzymy błogosławionej niedzieli.