II Niedziela Zwykła - 20.01.2019

2019-01-20 10:37:00, komentarzy: 0

1. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godzinie 10.30 i 12.00 modli się z nami cygański zespół Vanessa et Sorba. Po Mszy świętej o godzinie 12.00 koncert kolęd. Zapraszamy.

2. W poniedziałek, 21 stycznia, Dzień Babci, a we wtorek, 22 stycznia, Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwie i życzeniach.

3. We wtorek, 22 stycznia, XXXII rocznica śmierci Sługi Bożego Bpa Wilhelma Pluty.

4. Katechizacja Przedmałżeńska dla narzeczonych i starszej młodzieży rozpocznie się w naszej parafii w niedzielę, 27 stycznia, o godzinie 18.00 w kościele. Pierwsza katecheza będzie głoszona podczas Mszy świętej. W następne dni o godzinie 19.00.

5. Trwa Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zakończenie Tygodnia w piątek, 25 stycznia, w święto Nawrócenia św. Pawła.

6. Zapowiedzi:
           Rybicki Mateusz, kawaler, zam. w Zielonej Górze
           Grzesiak Marta, panna, zam. w Zielonej Górze zap. III
Polecamy narzeczonych w naszych modlitwach, a jeśliby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

7. Kolęda uzupełniająca w czwartek, 31 stycznia, od godzinie 15.30. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Prasa Katolicka. „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”, „Wiara, Patriotyzm i Sztuka”. Zachęcamy do lektury.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Życzymy dobrej niedzieli.