News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.
Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020 r.

2020-03-08 09:18:04, komentarzy: 0

 

 1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Podczas nabożeństwa będzie można złożyć ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 2. Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 16:30 dla dzieci, o godz. 17:15 dla młodzieży
  i dorosłych. Zapraszamy.

 3. Nie będzie Drogi Krzyżowej w DPS, który jest zamknięty z racji zagrożenia epidemią.

 4. Nabożeństwo w int. małżeństw i rodzin za wstawiennictwem św. Joanny Beretti Molla we wtorek 10 marca o godz. 18:00.

 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę 11 marca o godz. 17:30. Tego dnia modlimy się w int. Radia Maryja i dzieł przy nim prowadzonych. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja.

 6. Za dwa tygodnie rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Dr Andrzej Oczachowski. Módlmy się o dobre przeżycie i owoce duchowe dla naszej parafii.

 7. Dzisiaj Światowy Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom życzymy Bożego błogosławieństwa na wszystkie dni życia oraz ciągłego upodabniania się do Najpiękniejszej z Kobiet, Maryi.

 8. Dziś wychodząc z kościoła możemy złożyć do skarbon ofiary na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”. Bóg zapłać.

 9. W piątek 13 marca, VII rocznica wyboru na stolicę Piotrową Franciszka. Módlmy się o Boże błogosławieństwo i owocny pontyfikat.

 10. Prasa katolicka. Jest nowy numer naszego parafialnego czasopisma „Głos z Winnicy”. Można go nabyć wychodząc z kościoła. Koszt wydania 1,50 zł.
  „Niedziela” pisze m.in. o tym, jak powinien zachować się katolik w czasie epidemii.
  „Gość Niedzielny” pisze m.in. o sile matczynej modlitwy; o matkach, które płakały widząc, jak ich dzieci odchodzą od Kościoła.
  Są też inne czasopisma.

 11. Świece na stół wielkanocny od dziś są do nabycia w cenie 15 zł. W tym roku środki ze świec zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom w Rwandzie, którymi na co dzień opiekują się Siostry Zakonne ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów.

 12. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupy starszej w niedzielę 15 marca po Mszy św. o 12:00.

 13. Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza wszystkich rodziców zainteresowanych zapisami do klasy pierwszej i zerowej na dzień otwarty 11 marca o godz. 17:00 do siedziby szkoły.

 14. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła. Życzymy błogosławionej niedzieli.

« powrót

Dodaj nowy komentarz