Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Adwentu - 09.02.2018

2018-12-09 01:20:07, komentarzy: 0

1. Msze święte roratnie o godz: 06:30. Zapraszamy z lampionami.


2. W poniedziałek 10. XII. Msza św. w intencji Ojczyzny i ofiar katastrofy smoleńskiej o godz. 18.00 w naszym Kościele.


3. Msza św. i nabożeństwo w intencji małżeństw i rodzin za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla we wtorek 11. XII. o godz. 18.00.


4. W czwartek 13. XIII. rocznica ogłoszenia stanu wojennego.


5. Spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa  w piątek 14. XII. po Mszy świętej. 


6. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Dziękujemy Parafialnemu Oddziałowi Akcji Katolickiej za przeprowadzenie zbiórki.


7. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas i Wolontariuszom – zwłaszcza z Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Wrocławskiej – za przeprowadzenie zbiórki żywności w piątek i sobotę w sklepach na terenie naszej parafii. Dziś zbiórka w przedsionku świątyni. Bóg zapłać.


8. Parafialna Caritas rozprowadza świece wigilijne w ramach akcji: „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Siostry Benedyktynki rozprowadzają opłatek wigilijny poświęcony w I niedzielę Adwentu.


9. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.


10. Zapowiedzi:

 

Sokal Filip, kawaler, zam. w Ochli

Kulpaczyńska Anna, panna, zam. w Zielonej Górze zap. I

 

Polecamy narzeczonych w naszych modlitwach, a jeśliby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

 

11. Prasa Katolicka: Jest do nabycia adwentowy numer naszego parafialnego pisma „Głos z Winnicy”. Koszt wydania 1, 50zł.: „Niedziela” „Gość niedzielny” Droga”, „Różaniec”, „Wzrastanie”, „Miłujcie się”, „Wiara, Patriotyzm i Sztuka”. Zachęcamy do lektury.


12. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.


13. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

« powrót

Dodaj nowy komentarz