News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.
Ogłoszenia Duszpasterskie

V Niedziela Okresu Zwykłego 09.02.2020r.

2020-02-09 22:33:15, komentarzy: 0
 1. Dziś gościmy w naszej parafii Ks. dra Andrzeja Paś z organizacji „Kościół w Potrzebie” niosącej pomoc Kościołowi prześladowanemu. Po Mszy św. można się spotkać z ks. Andrzejem w przedsionku kościoła i ewentualnie przekazać datki na pomoc potrzebującym.

 2. We wtorek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes - Światowy Dzień Chorego. Podczas wieczornej Msz św. o godz. 18.00 modlitwy w intencji chorych i udzielenie sakramentu chorych. Wcześniej od godz. 17.30 okazja do spowiedzi. Zadbajmy, by naszych chorych, czy starszych sąsiadów przywieść na to nabożeństwo.

 3. Dzisiaj rozpoczyna się w naszej parafii Katechizacja Przedmałżeńska dla narzeczonych i starszej młodzieży. Pierwsza katecheza w czasie Mszy św. o godz. 18.00w kościele. Od jutra katechezy będą prowadzone o godz. 19.00.

 4. Nabożeństwo w intencji małżeństw i rodzin do św. Joanny Beretta Molla we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św. nabożeństwo przy ołtarzu naszej Patronki i możliwość oddania czci przez ucałowanie relikwii. Zapraszamy.

 5. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30. Zapraszamy.

 6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwę w intencji Radia i dzieł przy nim powstałych w środę o godz. 17.30, a po Mszy św. spotkanie formacyjne w Sali w wieży kościoła.

 7. Msza w. w intencji Pionierów Zielonej Góry w piątek 14 lutego o godz. 12.00 w konkatedrze św. Jadwigi.

 8. W sobotę 15 lutego od godz. 9.30 w Instytucie Filozoficzno – Teologicznym im. Edyty Stein przy ul. Bułgarskiej 30 wykłady nt „Czy Bóg się dzisiaj objawia?” Ks. dra Mariusza Jagielskiego i „Czyim głosem jest sumienie?” Ks. dra Tadeusza Kuźmickiego. Otrzymaliśmy serdeczne zaproszenie.

 9. Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne w piątek 14lutego po Mszy św. wieczornej do salki przy kancelarii parafialnej.

 10. Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu zaprasza na rekolekcje dla małżeństw Krok I, które odbędą się w dniach 28.02-01.03. w Otyniu. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej Sanktuarium.

 11. W dniach 28.02-01.03.2020r. organizowany jest kurs Filip przy par. św. Jadwigi w Zielonej Górze. Jest to podstawowy kurs ewangelizacyjny, którego celem jest osobiste spotkanie uczestnika z Jezusem Zmartwychwstałym, przyjęcie pomocy Ducha Świętego i doświadczenie Bożej Miłości. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.

 12. Grupa modlitewna św. O. Pio zaprasza w środę 12.02.2020r. na godz. 18.30 do par. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze na wieczór modlitwy wstawienniczej o umocnienie więzi rodzinnych.

 13. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na hospicja w naszej diecezji.

 14. Prasa katolicka: jest nowy numer naszego pisma parafialnego „Głos z Winnicy” – koszt 1,50 zł. „Niedziela” dołącza bardzo ciekawy modlitewnik: „Modlitwy o Miłości” oraz pisze o sensie cierpienia, miłości i sile modlitwy. „Gość Niedzielny” pisze m.in. o tym, skąd się wzięła tradycja Mszy św. gregoriańskich. Można nabyć „Małego Gościa Niedzielnego”, „Różanie”, „Miłujcie się” i inne czasopisma.

 15. Bóg zapłać za ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz