Aktualności

ŻYCZENIA BISKUPÓW DIECEZJALNYCH NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

2014-12-24 21:44:00, komentarzy: 0

 

Drodzy Diecezjanie!

 

W świętą Noc Bożego Narodzenia prawdziwie Słowo stało się Ciałem i zamieszkało pośród nas (J 1,14). Jezus Chrystus przyszedł do nas, abyśmy przez wiarę stawali się synami i córkami Boga Ojca, a dla siebie braćmi i siostrami.


Na radosne Święta Narodzenia Pańskiego i Nowego 2015 Roku życzymy radości i pokoju, które przynosi nasz Zbawiciel; nadziei nadprzyrodzonej, która nie zawodzi, bo z Boga wzięta i do Boga prowadzi; mocy zwycięskiej nad wszelkimi formami zniechęcenia oraz wiele sił duchowych i zdrowia, tak koniecznych do realizacji trudnych zadań w życiu rodzinnym, społecznym, zawodowym, które podejmujemy dla dobra Kościoła Świętego i Ojczyzny naszej.


Pozostając w łączności duchowej i w klimacie modlitwy, Drogim Diecezjanom błogosławią 

Pasterze Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

 

+Stefan Regmunt

Biskup Diecezjalny

 

+Tadeusz Lityński

Biskup Pomocniczy

 

+Adam Dyczkowski

Biskup Senior

 

+Paweł Socha

Biskup Senior

 

Boże Narodzenie 2014 r.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.