News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.

Życząc błogosławieństwa żegnamy ks. Grzegorza

2020-03-29 20:27:05, komentarzy: 0
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

Po zaledwie siedmiu miesiącach odchodzi z naszej parafii Ks. Grzegorz Kołodziejczyk. Ks. Biskup mianował Ks. Grzegorza proboszczem w parafii św. Andrzeja Boboli w Ulimiu k. Gorzowa Wlkp. Dziękujemy Ks. Grzegorzowi za jego posługę w naszej parafii, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Andrzeja, patrona nowej Parafii.

Kategorie wpisu: Teksty wewnetrzne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.