News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.

ZAADOPTUJ NIEPRZYJACIELA KOŚCIOŁA

2020-08-15 21:41:36, komentarzy: 0

Bardzo proszę, kto może, niech się przyłączy do tego wezwania modlitewnego ks. Dominika Chmielewskiego. Może ktoś kiedyś będzie mógł powiedzieć, że tak wiele mogło być uczynione dzięki tak niewielu. Oby jednak było nas jak najwięcej zjednoczonych w tej modlitwie. Akcja modlitewna zaczyna się dzisiaj, tzn. 15.08.2020 r. w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i trwa do 24.12.2020 r.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.