Aktualności

Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej w Poznaniu

2018-03-19 22:43:52, komentarzy: 0

24 marca 2018 r. o godz. 19.00 zapraszamy  na Cytadelę Poznańską na Plac pod Dzwonem Pokoju, gdzie będziecie mogli odbyć wielkie duchowe i artystyczne przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy. Tradycyjnie, w sobotę poprzedzającą Niedzielę Palmową, odbędzie się Misterium Męki Pańskiej, największe plenerowe przedstawienie pasyjne w Europie. Misterium poprzedzone zostanie Mszą świętą w kościele u Salezjanów na Winogradach o godz.17.00, skąd wspólnie z aktorami widzowie przejdą na Cytadelę. Misterium Męki Pańskiej jest bezpłatne, a uczestniczyć w nim może każdy. Nasza parafia organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej w Poznaniu. Wyjazd 24 Marca o godz. 15.00 z parkingu przy Kościele. Zapisy w zakrystii - koszt wyjazdu 30 zł. Serdecznie zapraszamy! 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.