Wizytacja Pasterska Księdza Biskupa Pawła Sochy

2017-05-20 00:04:30, komentarzy: 0

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej parafii Wizytacja Pasterska. Przybędzie do nas Ks. Bp Paweł Socha, aby wspólnie z nami modlić się, spotkać i umocnić naszą wiarę przez głoszenie Słowa Bożego. Uroczyste, Kanoniczne przywitanie Księdza Biskupa będzie przy drzwiach kościoła o godz. 07.00 rano. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne do udziału w przywitaniu Księdza Biskupa. Podczas każdej Mszy św. Ksiądz Biskup będzie głosił Słowo Boże. Odprawi zaś Mszę świętą o godz. 10.30. O godz. 16.00 w sali pod Kościołem Ks. Bp pragnie spotkać się ze wszystkimi wspólnotami parafialnymi. W poniedziałek Ks. Bp odwiedzi  SS. Benedyktynki, Dom Pomocy Społecznej, Szkołę Podstawową Nr 17, spotka się z grupami młodzieżowymi i dziecięcymi, a o godz. 18.00 odprawi uroczystą Mszę świętą na zakończenie wizytacji oraz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

Szczegółowy plan wizytacji znajduje się poniżej.

NIEDZIELA 21 MAJA 2017

07:00 Powitanie kanoniczne, Msza święta z kazaniem Księdza Biskupa
08:30 Msza święta z kazaniem Księdza Biskupa
10:30 Sprawozdanie. Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa
12:00 Msza święta z udziałem dzieci z kazaniem Księdza Biskupa
13:00 Obiad na plebani
14:00 Msza święta z kazaniem Księdza Biskupa
16:00 Spotkanie z grupami parafialnymi i duszpasterskimi (Sala pod kościołem)
18:00 Msza święta z udziałem młodzieży z kazaniem Księdza Biskupa
19:00 Spotkanie z członkami Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej, liderami grup, wspólnot i stowarzyszeń

PONIEDZIAŁEK 22 MAJA 2017

08:00 Modlitwa i śniadanie z siostrami Benedyktynkami, Misjonarkami pracującymi w parafii
10:00 Wizyta w Domu Pomocy Społecznej Al. Słowackiego 29
11:30 Spotkanie z nauczycielami i uczniami Zespołu Edukacyjnego nr. 2 ( Szkoła Podstawowa nr 17)
13:00 Spotkanie na plebanii z udziałem dyrektorów szkół znajdujących się na terenie parafii, dyr. DPS oraz katechetów
14:30 Wizytacja w kancelarii i rozmowa z proboszczem oraz wikariuszami
16:00 Spotkanie z rodzicami (rodzeństwem) księży i sióstr zakonnych pochodzących z parafii
17:00 Spotkanie młodzieżowych grup parafialnych - schola, ministranci, oaza młodzieżowa i dziecięca, świetlica „Tęczowa przystań”.

18:00 Msza święta z udzieleniem sakramentów bierzmowania
19:00 Kolacja z kapłanami dekanatu

LIPIEC
Aby kapłani, którzy