Wielki Post 2018 na Winnicy

2018-02-26 00:25:00, komentarzy: 0

Zapraszamy do aktywnego przeżywania okresu Wielkiego Postu. W naszej parafii w każdą niedzielę odprawiane jest nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00. W każdy piątek odbywa się Droga Krzyżowa: o 16:30 z udziałem dzieci, a o 17:15 z udziałem młodzieży i dorosłych. Wielkopostne Rekolekcje rozpoczniemy 11 marca. Rekolekcje miał poprowadzić nasz były wikariusz Ksiądz Dariusz Wołczecki jednakże z powodu choroby nie będzie mógł do nas przybyć. Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Dariuszu. Rekolekcje poprowadzi O. Stanisław Nalbach z Drezdenka – Rapocina.

MAJ
Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.