Aktualności

Wielkanocny rajd rowerowy do Grobu Bożego w Żaganiu

2017-05-07 00:55:47, komentarzy: 0


Zapraszamy każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas do udziału w Wielkanocnym Rajdzie Rowerowym do Grobu Bożego w Żaganiu. Trasa liczy około 50 kilometrów. Rajd wyruszy 13 Maja o godzinie 09.00 spod naszego kościoła, o godzinie 11.00 pielgrzymi dotrą do kościoła Marii Magdaleny w Brzeźnicy, gdzie można będzie dołączyć do rajdu, natomiast o godzinie 13.00 uczestnicy dotrą do Żagania. Przy bramie kościoła Nawiedzenia NMP czekał będzie poczęstunek oraz wspólne przejście do Bożego Grobu. O godzinie 15.00 odbędzie się Msza święta oraz błogosławieństwo przy Kaplicy Grobu Bożego. Powrót z Żagania autokarami.  Zapraszamy do licznego udziału i zapisów w Zakrystii. 

Kategorie wpisu: Pielgrzymka, Wielkanoc
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.