News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

2012-06-10 19:19:00, komentarzy: 0

 

 

 

 

W naszej Parafii tradycyjnie o godzinie 18:00, po Mszy Świętej, wyruszyła procesja „Bożego Ciała”. Mimo niesprzyjającej pogody wzięli w niej udział liczni parafianie i goście. Ta uroczystość to wielka manifestacji naszej wiary w realną obecność naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa pod postaciami Eucharystycznymi. W niej chcemy zamieść orędzie o Bogu, który jest z człowiekiem w każdej jego chwili życia, który tak „umiłował Świat, że Syna jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne”. Wielka radością jest to, że w przygotowanie uroczystości włączyło się wielu parafian, jako wyraz potrzeby wspólnotowego przyzywania wiary.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

 

Aby zobaczyć zdjęcia, kliknij aparat. 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.