.
News Ticker Demo
OSOBY PRZEBYWAJĄCE W KOŚCIELE MAJĄ OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

2012-06-10 19:19:00, komentarzy: 0

W naszej Parafii tradycyjnie o godzinie 18:00, po Mszy Świętej, wyruszyła procesja „Bożego Ciała”. Mimo niesprzyjającej pogody wzięli w niej udział liczni parafianie i goście. Ta uroczystość to wielka manifestacji naszej wiary w realną obecność naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa pod postaciami Eucharystycznymi. W niej chcemy zamieść orędzie o Bogu, który jest z człowiekiem w każdej jego chwili życia, który tak „umiłował Świat, że Syna jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne”. Wielka radością jest to, że w przygotowanie uroczystości włączyło się wielu parafian, jako wyraz potrzeby wspólnotowego przyzywania wiary.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

Aby zobaczyć zdjęcia, kliknij aparat.

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Nasze rodziny.
Módlmy się, aby dzisiejszym rodzinom towarzyszyły: miłość, szacunek oraz rada.