.
News Ticker Demo
Niedzielne Msze święte są transmitowane na naszej stronie
Z racji trwającej epidemii zachęcamy do rekolekcji w mediach.
Różaniec o oddalenie pandemii codziennie o 20:30 na FB i naszej stronie
Pamiętajmy, że teraz w kościele może znajdowac się maksymalnie 5 osób

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA - 19.06.2014

2014-06-18 12:26:42, komentarzy: 0

W czwartek, 19 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.

Nasza parafialna procesja rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 17:15,

koncelebrowaną pod przewodnictwem

ks. Dariusza Wołczeckiego – Ojca Duchownego w naszym Seminarium Duchownym.

Po Mszy Świętej wyruszy procesja trasą północną - czyli ulicami: Grunwaldzką, Słowackiego, Stromą, Morelową i Aliny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

WSZYSTKICH PARAFIAN I GOŚCI!

Kategorie wpisu: Święta i Uroczystości

Zielona Góra  23.03.2020 r.
WNK 18/2020

Zarządzenie dotyczące organizacji I Komunii Świętej
w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Uroczystości pierwszokomunijne zwyczajowo organizowane są wmaju.
Na chwilę obecną jest za wcześnie, aby podejmować jakiekolwiek decyzje w tej sprawie (np. o ich odwołaniu czy przesunięciu na wrzesień). Uzależnione one będą przede wszystkim od zarządzeń władz państwowych i wynikać będą z troski o dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz ich rodzin. Wydaje się zasadnym, aby z decyzją
poczekać do powrotu dzieci do szkół. Sytuacja jest nadzwyczajna, stąd wymaga od nas wszystkich roztropnego podejścia, cierpliwości a zarazem gotowości na każdy scenariusz.
Ks.W. Lechów
Dyrektor WNK

Marzec 2020
Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach.Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.