Aktualności

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO 2016

2016-05-26 11:11:43, komentarzy: 0


Nasza parafialna procesja rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 17:00koncelebrowaną pod przewodnictwem ks. Grzegorza Mikołajczyka – Sekretarza Bpa Lityńskiego i naszego niedawnego wikarego. Po Mszy Świętej wyruszy procesja ulicami: Grunwaldzką, Al. Słowackiego, Strzelecką, Sienkiewicza, Stromą, Al. Słowackiego i Grunwaldzką. 


Boże Ciało, Procesja, Kwiaty

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             fot.Paweł Wiśniewski


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

WSZYSTKICH PARAFIAN I GOŚCI!  

Kategorie wpisu: Święta i Uroczystości
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.