.
News Ticker Demo
Niedzielne Msze święte są transmitowane na naszej stronie
Z racji trwającej epidemii zachęcamy do rekolekcji w mediach.
Różaniec o oddalenie pandemii codziennie o 20:30 na FB i naszej stronie
Pamiętajmy, że teraz w kościele może znajdowac się maksymalnie 5 osób

TABLICA ŚWIETLNA

2013-05-05 15:33:00, komentarzy: 0

Od kilkunastu dni w naszym kościele zamontowana jest tablica świetlna do wyświetlania pieśni. Ta inwestycja była bardzo potrzebna ponieważ poprzedni sprzęt był mocno zużyty i coraz częściej nie działał poprawnie. Teraz, dzięki tej nowoczesnej tablicy teksty pieśni są widoczne dla każdego wszyscy możemy bez problemu modlić się i wchalić Boga śpiewem.

Koszt zakupu i montażu tej tablicy jest wysoki dlatego każdy, kto ma taką możliwość proszony jest o wsparcie materialne w spłacie tej inwestycji. Bardzo dziękujemy tym, którzy do tej pory przekazali pieniądze na ten cel. Dzięki naszym parafianom udało się już uzbierać dużą część pieniędzy, ale nadal prosimy o pomoc. Do spłaty pozostało prawie 5000 tysięcy zł (stan z dnia 5 maja br.). Każdego, kto ma taką możliwość bardzo prosimy o wsparcie tej inwestycji, która pomoga wszystkim parafianom we wspólnej modlitwie i śpiewie.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na ten cel.

Zielona Góra  23.03.2020 r.
WNK 18/2020

Zarządzenie dotyczące organizacji I Komunii Świętej
w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Uroczystości pierwszokomunijne zwyczajowo organizowane są wmaju.
Na chwilę obecną jest za wcześnie, aby podejmować jakiekolwiek decyzje w tej sprawie (np. o ich odwołaniu czy przesunięciu na wrzesień). Uzależnione one będą przede wszystkim od zarządzeń władz państwowych i wynikać będą z troski o dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz ich rodzin. Wydaje się zasadnym, aby z decyzją
poczekać do powrotu dzieci do szkół. Sytuacja jest nadzwyczajna, stąd wymaga od nas wszystkich roztropnego podejścia, cierpliwości a zarazem gotowości na każdy scenariusz.
Ks.W. Lechów
Dyrektor WNK

Marzec 2020
Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach.Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.