News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie 89 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.

TABLICA ŚWIETLNA

2013-05-05 15:33:00, komentarzy: 0

Od kilkunastu dni w naszym kościele zamontowana jest tablica świetlna do wyświetlania pieśni. Ta inwestycja była bardzo potrzebna ponieważ poprzedni sprzęt był mocno zużyty i coraz częściej nie działał poprawnie. Teraz, dzięki tej nowoczesnej tablicy teksty pieśni są widoczne dla każdego wszyscy możemy bez problemu modlić się i wchalić Boga śpiewem.

 

Koszt zakupu i montażu tej tablicy jest wysoki dlatego każdy, kto ma taką możliwość proszony jest o wsparcie materialne w spłacie tej inwestycji. Bardzo dziękujemy tym, którzy do tej pory przekazali pieniądze na ten cel. Dzięki naszym parafianom udało się już uzbierać dużą część pieniędzy, ale nadal prosimy o pomoc. Do spłaty pozostało prawie 5000 tysięcy zł (stan z dnia 5 maja br.). Każdego, kto ma taką możliwość bardzo prosimy o wsparcie tej inwestycji, która pomoga wszystkim parafianom we wspólnej modlitwie i śpiewie.

 

Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na ten cel.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.