Aktualności

Marsz dla życia i rodziny

2017-06-04 00:19:22, komentarzy: 0


W przyszłą niedzielę 11 czerwca odbędzie się w Zielonej Górze Marsz dla Życia i Rodziny. Serdecznie zapraszamy o godzinie 13.30 na mszę świętą pod przewodnictwem Biskupa Tadeusza Lityńskiego do kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela. Po Eucharystii ok. godz. 14.30 wyruszy marsz ulicami miasta na stadion MOSiR-u przy ul. Sulechowskiej. Tam około godz. 15.15 rozpocznie się piknik rodzinny, w ramach którego zostanie rozegrany mecz charytatywny związany z obchodami Światowego Dnia Uchodźcy, któremu patronuje nasza Caritas oraz Nadodrzański Oddział Straży Granicznej. Podczas pikniku przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci oraz pokazy ratownictwa medycznego i straży pożarnej. Serdecznie zapraszamy na to niedzielne popołudnie, które zaowocuje integracją rodziny oraz ukazaniem konieczności ochrony życia.  

 

czytaj więcej »

XIII Piesza pielgrzymka powołaniowa do Rokitna

2017-06-03 12:49:00, komentarzy: 0

 

Więcej informacji dotyczących XIII Pieszej Pielgrzymki Powołaniowej można uzyskać w zaktystii.

 

czytaj więcej »

Uroczystości rocznicowe Obrony Domu Katolickiego w Zielonej Górze

2017-05-21 01:05:46, komentarzy: 0

Komunikat w sprawie obchodów 57. rocznicy

Obrony Domu Katolickiego w Zielonej Górzeczytaj więcej »

Wizytacja Pasterska Księdza Biskupa Pawła Sochy

2017-05-20 00:04:30, komentarzy: 0

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej parafii Wizytacja Pasterska. Przybędzie do nas Ks. Bp Paweł Socha, aby wspólnie z nami modlić się, spotkać i umocnić naszą wiarę przez głoszenie Słowa Bożego. Uroczyste, Kanoniczne przywitanie Księdza Biskupa będzie przy drzwiach kościoła o godz. 07.00 rano. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne do udziału w przywitaniu Księdza Biskupa. Podczas każdej Mszy św. Ksiądz Biskup będzie głosił Słowo Boże. Odprawi zaś Mszę świętą o godz. 10.30. O godz. 16.00 w sali pod Kościołem Ks. Bp pragnie spotkać się ze wszystkimi wspólnotami parafialnymi. W poniedziałek Ks. Bp odwiedzi  SS. Benedyktynki, Dom Pomocy Społecznej, Szkołę Podstawową Nr 17, spotka się z grupami młodzieżowymi i dziecięcymi, a o godz. 18.00 odprawi uroczystą Mszę świętą na zakończenie wizytacji oraz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.


Szczegółowy plan wizytacji znajduje się poniżej. 

czytaj więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
KWIECIEŃ
Za lekarzy i pracowników humanitarnych, przebywających na obszarach wojennych, którzy narażają własne życie, aby ocalić innych.