Aktualności

SOS - OŚRODEK WSPARCIA RODZINY W ZIELONEJ GÓRZE

2013-11-22 11:40:00, komentarzy: 0

 

 

W Zielonej Górze przy parafii św. Józefa Oblubieńca (ul. Prosta 47) powstała nowa specjalistyczna poradnia rodzinna "SOS Ośrodek Wsparcia Rodziny", w której pomocą służą: doradcy, mediatorzy, radca prawny, psycholog, diecezjalny duszpasterz rodzin, socjoterapeuta, instruktorzy naturalnego planowania rodziny, ginekolog, pedagog. W ofercie znajduje się również grupa wsparcia dla rodziców w żałobie po stracie dziecka. Porady odbywają za dobrowolną ofiarą. Więcej informacji i kontakty do specjalistów na stronie internetowej www.sos.zg.pl

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.