Rocznica śmierci Biskupa Wilhelma Pluty

2018-01-17 22:02:00, komentarzy: 0

Diecezjalne obchody 32. rocznicy śmierci sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty odbędą się 20 stycznia 2018 (sobota) w Gorzowie Wielkopolskim.  Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich kapłanów i wiernych.

Program:

• 10:15 – Modlitwa o beatyfikację sługi Bożego oraz za zmarłych rządców diecezji w katedrze przy grobie sługi Bożego bp. Wilhelma Pluty (wejście boczne przy zakrystii)
  • 11.00 – Msza święta pod przewodnictwem bp. Tadeusza Lityńskiego w kaplicy parafii kościoła katedralnego przy ul. Hawelańskiej 18 (wejście od ul. Jagiełly)

We wszystkich parafiach diecezji wspomnienie bp. Wilhelma Pluty dokona się w niedzielę 21 stycznia podczas każdej Mszy świętej. Przed zakończeniem Eucharystii duszpasterze odmówią wraz z wiernymi modlitwę o jego beatyfikację.

Kategorie wpisu: Kapłani

LIPIEC
Aby kapłani, którzy
w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską,