Aktualności

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 17

2013-02-22 17:20:00, komentarzy: 0

W dniach 17.02-20.02.2013 Szkoła Podstawowa nr 17 przeżywała swoje

Rekolekcje Wielkopostne.W tym roku nasze szkolne Rekolekcje rozpoczęliśmy od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu. Przeżywaliśmy je wraz z Siostrami Benedyktynkami Misjonarkami pod hasłem „Uczmy się wiary od ludzi wiary”. W roku wiary siostry przybliżyły nam sylwetki świętych, od których możemy uczyć się prawdziwej wiary. Mogliśmy samodzielnie powiedzieć Panu Jezusowi, że naprawdę wierzymy i pragniemy z Nim iść naszą codzienną drogą.

 

 

Aby zobaczyć zdjęcia z Rekolekcji, kliknij aparat. 

Fot. Małgorzata Maria Jaskuła

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.