Aktualności

PRYMICJE KS. PIOTRA JUCKIEWICZA - 27.06.2012

2012-06-30 19:30:00, komentarzy: 0

 

 

 

 

 

 

Nasza parafia 27 czerwca przezywała wyjątkową uroczystość. Nasz parafianin ks. Piotr Juckiewicz celebrował samodzielnie swoja pierwszą Mszę Świętą, tzw. Mszę Prymicyjną. Było to wielkie święto Parafii, która w nim wydaje owoc powołania kapłańskiego, jako odpowiedź na wezwanie Jezusa Chrystusa – „Idźcie i głoście Ewangelię wszystkiemu stworzeniu”.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia.

 

 

Aby zobaczyć zdjęcia, kliknij aparat. 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.