Aktualności

Orszak Trzech Króli w naszym mieście

2020-01-05 11:36:25, komentarzy: 0

Orszak Trzech Króli w naszym mieście już po raz dziewiąty. Rozpocznie się Mszą św. w Kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela o godz. 12:00. Przejdzie do stajenki przy Ratuszu. Każda parafia ma swoje pelerynki, w których idziemy w orszaku. Można je pobrać u S. Margeritty, pani Małgorzaty Jaskuła lub u pani Halinki Kraszewskiej – organistki. Przypominamy, by Orszaku oddać je. Dziękujemy pani Eleonorze Szymkowiak i wszystkim organizatorom, którzy włączyli się w przygotowanie orszaku.

Kategorie wpisu: Boże Narodzenie
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
Styczeń
Módlmy się, aby chrześcijanie i ci, którzy należą do innych religii oraz ludzie dobrej woli umacniali pokój i sprawiedliwość na świecie.