.
News Ticker Demo
Niedzielne Msze święte są transmitowane na naszej stronie
Z racji trwającej epidemii zachęcamy do rekolekcji w mediach.
Różaniec o oddalenie pandemii codziennie o 20:30 na FB i naszej stronie
Pamiętajmy, że teraz w kościele może znajdowac się maksymalnie 5 osób

Orszak Trzech Króli w naszym mieście

2020-01-05 11:36:25, komentarzy: 0

Orszak Trzech Króli w naszym mieście już po raz dziewiąty. Rozpocznie się Mszą św. w Kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela o godz. 12:00. Przejdzie do stajenki przy Ratuszu. Każda parafia ma swoje pelerynki, w których idziemy w orszaku. Można je pobrać u S. Margeritty, pani Małgorzaty Jaskuła lub u pani Halinki Kraszewskiej – organistki. Przypominamy, by Orszaku oddać je. Dziękujemy pani Eleonorze Szymkowiak i wszystkim organizatorom, którzy włączyli się w przygotowanie orszaku.

Kategorie wpisu: Boże Narodzenie
« powrót

Dodaj nowy komentarz

                                                                                                                                                        Zielona Góra  23.03.2020 r.
WNK 18/2020

Zarządzenie dotyczące organizacji I Komunii Świętej
w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

          Uroczystości pierwszokomunijne zwyczajowo organizowane są wmaju.
Na chwilę obecną jest za wcześnie, aby podejmować jakiekolwiek decyzje w tej sprawie (np. o ich odwołaniu czy przesunięciu na wrzesień). Uzależnione one będą przede wszystkim od zarządzeń władz państwowych i wynikać będą z troski o dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz ich rodzin. Wydaje się zasadnym, aby z decyzją
poczekać do powrotu dzieci do szkół. Sytuacja jest nadzwyczajna, stąd wymaga od nas wszystkich roztropnego podejścia, cierpliwości a zarazem gotowości na każdy scenariusz.
Ks.W. Lechów
Dyrektor WNK
Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
Marzec 2020
Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach.Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.