.
News Ticker Demo
OSOBY PRZEBYWAJĄCE W KOŚCIELE MAJĄ OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO.
SPOTKANIE RODZINY RADIA MARYJA W PARAFII PW. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W ZIELONEJ GÓRZE

Orszak Trzech Króli w naszym mieście

2020-01-05 11:36:25, komentarzy: 0

Orszak Trzech Króli w naszym mieście już po raz dziewiąty. Rozpocznie się Mszą św. w Kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela o godz. 12:00. Przejdzie do stajenki przy Ratuszu. Każda parafia ma swoje pelerynki, w których idziemy w orszaku. Można je pobrać u S. Margeritty, pani Małgorzaty Jaskuła lub u pani Halinki Kraszewskiej – organistki. Przypominamy, by Orszaku oddać je. Dziękujemy pani Eleonorze Szymkowiak i wszystkim organizatorom, którzy włączyli się w przygotowanie orszaku.

Kategorie wpisu: Boże Narodzenie

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.