NIEDZIELA PALMOWA - 24.03.2013

2013-03-24 15:04:00, komentarzy: 0

„Nigdy nie bądźcie ludźmi smutnymi, nie poddawajcie się zniechęceniu. (...) Na tym polega nasza radość, nadzieja, którą musimy wnosić w nasz świat.” – takie słowa skierował do nas Papież Franciszek podczas dzisiejszej Mszy na Placu Świętego Piotra.

Natomiast przed Mszą Świętą o godzinie 12:00 dzieci z naszej Parafii wraz z Rodzicami i Parafianami z radością przeszli w procesji dookoła Kościoła na wspomnienie wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Tak jak dzieci witające Chrystusa wjeżdżającego na osiołku, tak dzieci z naszej Parafii przygotowały piękne i kolorowe palmy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej Niedzieli Palmowej.

Aby zobaczyć zdjęcia, kliknij aparat.

MAJ
Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.