Aktualności

NIEDZIELA PALMOWA - 24.03.2013

2013-03-24 15:04:00, komentarzy: 0

„Nigdy nie bądźcie ludźmi smutnymi, nie poddawajcie się zniechęceniu. (...) Na tym polega nasza radość, nadzieja, którą musimy wnosić w nasz świat.” – takie słowa skierował do nas Papież Franciszek podczas dzisiejszej Mszy na Placu Świętego Piotra.


Natomiast przed Mszą Świętą o godzinie 12:00 dzieci z naszej Parafii wraz z Rodzicami i Parafianami z radością przeszli w procesji dookoła Kościoła na wspomnienie wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Tak jak dzieci witające Chrystusa wjeżdżającego na osiołku, tak dzieci z naszej Parafii przygotowały piękne i kolorowe palmy.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej Niedzieli Palmowej.


Aby zobaczyć zdjęcia, kliknij aparat.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
LIPIEC
Aby kapłani, którzy 
w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, 
czuli się wspomagani 
i pokrzepiani przez przyjaźń 
z Panem i braćmi.