Niedziela (3 kwietnia) to ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

2016-04-02 17:00:00, komentarzy: 0

W tym roku 3 kwietnia w Niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. W naszej Diecezji główne uroczystości odbędą się w Świebodzinie przy pomniku Chrystusa Króla i w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii także będziemy świętować ten dzień. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
Aby poznać szczegółowy plan tego dnia, kliknij czytaj więcej...

Nasza Parafia włącza się w Święto Bożego Miłosierdzia i zaprasza do wspólnej modlitwy. W Godzinę Miłosierdzia - 15:00 - zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Będziemy się modlić w 4 miejscach na terenie naszej parafii.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tych miejscach:

•  apteka przy ul. Morelowej
  •  sklep Lewiatan przy ul. Partyzantów
  •  sklep Lidl przy ul. Sienkiewicza
  •  rondo na ul. Grunwaldzkiej

"O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę (...)
  Zapisz te słowa, córko moja, mów o moim miłosierdziu, niech pozna
  cała ludzkość niezgłębione miłosierdzie moje".

Dzienniczek św. Faustyny (Dz. 848)

Szczegółowy plan diecezjalnych obchodów Święta Miłosierdzia Bożego dostępny TUTAJ

Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem patronalnym „Caritas”. Modlimy się
za wszystkich, którzy służą potrzebującym pomocy, za nasz Parafialny Zespół Caritas.
Dziękujemy za wasze poświęcenie, trud i szczerą miłość do drugiego człowieka.

MAJ
Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.