Aktualności

Nabożeństwa różańcowe w październiku

2017-09-30 22:17:35, komentarzy: 0"Kochajcie Maryję i czyńcie wszystko, co możecie, aby Ją ludzie kochali. Odmawiajcie ku Jej czci różaniec. Czyńcie to zawsze (…). Przylgnijcie do różańca. Okazujcie wdzięczność Maryi, bo to ona dała nam Jezusa. Modlitwa różańcowa jest syntezą naszej wiary, podporą naszej nadziei, żarem naszej miłości" - Święty Ojciec Pio

W Październiku zapraszamy do wspólnotowego odmawiania nabożeństw różańcowych. Plan wspólnej modlitwy w naszym kościele:

  • w niedziele - godzina 17:15
  • w dni powszednie - godzina 17:30


Różaniec z udziałem dzieci:

  • w poniedziałki, środy i piątki - godzina 16:30

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.