Koronka na ulicach naszej parafii

2019-04-27 21:00:00, komentarzy: 0

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 15:00 na skrzyżowaniach ulic naszego miasta, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga. Do tej akcji, która przypomina o przesłaniu Bożego miłosierdzia, które Jezus dał św. Siostrze Faustynie, może włączyć się każdy. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, indywidualnie lub w grupie, a jeśli to niemożliwe – to można połączyć się duchowo.

W naszej parafii spotykamy się o godzinie 15:00 w czterech miejscach:

• ul. Partyzantów (naprzeciw Lewiatana),
  • ul. Morelowa (obok apteki),
  • ul. Grunwaldzka ( na dole przy rondzie)
  • ul. Sienkiewicza ( przy sklepie Lidl)

CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.