Koronka na ulicach naszej parafii

2018-04-06 23:45:17, komentarzy: 0

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 15:00 na skrzyżowaniach ulic naszego miasta, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga. Do tej akcji, która przypomina o przesłaniu Bożego miłosierdzia, które Jezus dał św. Siostrze Faustynie, może włączyć się każdy. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, indywidualnie lub w grupie, a jeśli to niemożliwe – to można połączyć się duchowo.

W naszej parafii spotykamy się o godzinie 15:00 w trzech miejscach:

• ul. Partyzantów (naprzeciw Lewiatana),
  • ul. Morelowa (obok apteki),
  • ul. Grunwaldzka ( na dole przy rondzie).

LIPIEC
Aby kapłani, którzy
w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską,
czuli się wspomagani