.
News Ticker Demo
OSOBY PRZEBYWAJĄCE W KOŚCIELE MAJĄ OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO.
SPOTKANIE RODZINY RADIA MARYJA W PARAFII PW. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W ZIELONEJ GÓRZE

Kochani Parafianie, Drodzy Goście!

2019-12-26 11:24:03, komentarzy: 0

«Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś bowiem w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: znajdziecie Niemowlę owinięte w pieluszki i leżące w żłobie».

Łk 2, 10-12

Kochani Parafianie,

Drodzy Goście!

Ta radosna nowina rozbrzmiewa od dwóch tysięcy lat. Ludzkość, która oczekiwała pokoju, zgody, miłości,poszanowania prawdy, życia, słyszy, że Bóg, po raz kolejny, chce ratować człowieka.

W rzeczywistości bowiem narodzenie Jezusa zapowiada czas duchowej walki. Moce ciemności zostają wstrząśnięte, a złu obwieszcza się jego koniec. W misterium Nowonarodzonego kryje się zapowiedź walki i duchowego zmagania, które stoczyć będzie musiał każdy z nas – ten, kto autentycznie pragnie zaprosić Boga do swego życia. Nie powinno nas to jednak przerażać. Przeciwnie, możemy być pewni, że Bóg zawsze zwycięża w tych, w których się rodzi.

Życzę sobie i Wam wszystkim, prawdziwego narodzenia się Boga w naszych sercach, w naszych rodzinach, domach, w naszym mieście, w naszej Ojczyźnie i Europie. Wtedy, gdy On w nas zamieszka będzie w świecie Jego miłość i Pokój.

Kategorie wpisu: Boże Narodzenie

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.