Aktualności

KATYŃ i SMOLEŃSK - PAMIĘTAMY !

2016-04-10 03:35:33, komentarzy: 0

Lubuska Rodzina Katyńska i Ruch Społeczny im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zapraszają na obchody 76. rocznicy ZBRODNI KATYŃSKIEJ oraz 6. rocznicy KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ. Uroczysta Msza święta koncelebrowana przez Księdza Biskupa i Kapłanów z dekanatów zielonogórskich będzie odprawiona w Konkatedrze świętej Jadwigi w niedzielę 10 kwietnia 2016 r. o godz. 18.00. Po Mszy św., ok godz. 19.15 przejście uczestników pod Pomnik Pomordowanych w Katyniu przy ul. Westerplatte. 

Pamiętajmy w modliwie o bestialsko zamordowanych Polakach w 1940 roku i o wszystkich osobach, które zginęły  w 2010 roku lecąc do Smoleńska aby uczcić i oddać hołd, tym których zamordowało NKWD z rozkazu najwyższych władz ZSRR. 

Kategorie wpisu: Święta i Uroczystości
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.