INFORMACJE WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA RODZIN

2014-02-14 13:49:31, komentarzy: 0

1. Serdecznie zapraszamy na kurs przedmałżeński – w formie tzw. „wieczorów dla zakochanych". Pierwsze spotkanie w najbliższy wtorek 11 lutego przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze. Kurs składa się z dziewięciu kolejnych spotkań wtorkowych. Szczegółowe informacje oraz zapisy u organizatorów: Paweł i Katarzyna Konsurowie (telefon: 601 965 737)

2. Serdecznie zapraszamy na „Niedzielny Walentynkowy Wieczór" na Mszę Świętą 16 lutego o godzinie 19:15 do parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Mszy Świętej będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks.Mariusz Dudka – duszpasterz rodzin. Szczególne zaproszenie skierowane jest do wszystkich zakochanych – zarówno narzeczonych, jak i małżonków. Po Eucharystii odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa wstawiennicza nad parami.

Ks. Mariusz Dudka
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

MAJ
Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.