Aktualności

INFORMACJE WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA RODZIN

2014-02-14 13:49:31, komentarzy: 0

1. Serdecznie zapraszamy na kurs przedmałżeński – w formie tzw. „wieczorów dla zakochanych". Pierwsze spotkanie w najbliższy wtorek 11 lutego przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze. Kurs składa się z dziewięciu kolejnych spotkań wtorkowych. Szczegółowe informacje oraz zapisy u organizatorów: Paweł i Katarzyna Konsurowie (telefon: 601 965 737)

 

2. Serdecznie zapraszamy na „Niedzielny Walentynkowy Wieczór" na Mszę Świętą 16 lutego o godzinie 19:15 do parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Mszy Świętej będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks.Mariusz Dudka – duszpasterz rodzin. Szczególne zaproszenie skierowane jest do wszystkich zakochanych – zarówno narzeczonych, jak i małżonków. Po Eucharystii odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa wstawiennicza nad parami.

Ks. Mariusz Dudka
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.