Aktualności

GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW W ŻAŁOBIE PO STRACIE DZIECKA

2013-06-19 12:55:00, komentarzy: 0
W Zielonej Górze zawiązana jest grupa wsparcia dla rodziców w żałobie po stracie dziecka. Grupa prowadzona jest profesjonalnie przez psychoterapeutkę, co stanowi szansę dla rodziców na  przeżycie czasu żałoby, a to co wyróżnią grupę od innych, to comiesięczna eucharystia. Grupa jest otwarta, można dołączać do niej lub odejść w dowolnym terminie. Obecnie jest w niej 6 par.
22 czerwca w parafii św. Józefa w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie grupy wsparcia dla rodziców w żałobie po stracie dziecka w wyniku choroby, wypadku, poronienia. Rozpoczęcie o godzinie 17:00 Mszą świętą w kaplicy hospicjum przy ul.Prostej 47.
 
Grupa wsparcia spotyka się w każdy drugi piątek i ostatnią sobotę miesiąca w Kawiarni Pod Aniołami. Sobotnie spotkania poprzedzone są Mszą Świętą o godzinie 17:00 w kaplicy hospicjum przy ul. Prostej 47. Wstęp wolny. Tel. kontaktowy: 693 875 977.
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.