.
News Ticker Demo
Niedzielne Msze święte są transmitowane na naszej stronie
Z racji trwającej epidemii zachęcamy do rekolekcji w mediach.
Różaniec o oddalenie pandemii codziennie o 20:30 na FB i naszej stronie
Pamiętajmy, że teraz w kościele może znajdowac się maksymalnie 5 osób

Fotorelacja z uroczystości 100-lecia Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek

2017-11-06 21:31:37, komentarzy: 0

29 października obchodziliśmy w naszej parafii wielki jubileusz Sióstr Benedyktynek. Siostry świętowały 100-lecie swojego Zgromadzenia. Na Mszę świętą o godzinie 12:00 przybyło wielu gości, w tym Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński. Obecni byli również Bracia Benedyktyni z Lubinia. Do naszej parafii przybyły również Siosty Benedyktynki, które przed laty pracowały na naszej winnicy.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego świętowania. Galeria dostępna TUTAJ.

Kategorie wpisu: Zdjęcia, Siostry Benedyktynki

Zielona Góra  23.03.2020 r.
WNK 18/2020

Zarządzenie dotyczące organizacji I Komunii Świętej
w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Uroczystości pierwszokomunijne zwyczajowo organizowane są wmaju.
Na chwilę obecną jest za wcześnie, aby podejmować jakiekolwiek decyzje w tej sprawie (np. o ich odwołaniu czy przesunięciu na wrzesień). Uzależnione one będą przede wszystkim od zarządzeń władz państwowych i wynikać będą z troski o dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz ich rodzin. Wydaje się zasadnym, aby z decyzją
poczekać do powrotu dzieci do szkół. Sytuacja jest nadzwyczajna, stąd wymaga od nas wszystkich roztropnego podejścia, cierpliwości a zarazem gotowości na każdy scenariusz.
Ks.W. Lechów
Dyrektor WNK

Marzec 2020
Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach.Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.