News Ticker Demo
W związku z nowymi rygorami sanitarnymi w naszym kościele może być 165 osób. Przypominamy o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczek. Dziękujemy za zrozumienie.

Fotorelacja z uroczystości 100-lecia Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek

2017-11-06 21:31:37, komentarzy: 0

29 października obchodziliśmy w naszej parafii wielki jubileusz Sióstr Benedyktynek. Siostry świętowały 100-lecie swojego Zgromadzenia. Na Mszę świętą o godzinie 12:00 przybyło wielu gości, w tym Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński. Obecni byli również Bracia Benedyktyni z Lubinia. Do naszej parafii przybyły również Siosty Benedyktynki, które przed laty pracowały na naszej winnicy.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego świętowania. Galeria dostępna TUTAJ.

Kategorie wpisu: Zdjęcia, Siostry Benedyktynki

Czytania na dziś   KLIKNIJ
Intencja powszechna: Szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.