Aktualności

Festiwal młodych - OCZYMA WIARY!

2016-08-15 00:17:18, komentarzy: 0

Wzrok to jeden z tych narządów, który służy nam do poznawania otaczającego świata. W sierpniu zaprosić Ciebie chcemy do spojrzenia nań Oczyma Wiary. Daj sobie 48 godzin na przekonanie się, że tak oglądany nie traci na wartości ale jedynie zyskuje. Zapraszamy Ciebie w szczególne miejsce leżące w centrum Województwa Lubuskiego oraz Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, wśród lasów Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego, nad jedno z malowniczo położonych, spokojnych jezior, z których ten obszar słynie. Proponujemy czas odpoczynku, zarówno dla ciała jak i dla ducha. Pomagać w tym będą dobre koncerty, ciekawe spotkania, panele tematyczne, warsztaty muzyczne no i, rzecz jasna, po prostu bycie razem we wspólnocie, jaką stworzymy. Czas ten może stanowić dla Ciebie zarówno chwilę wytchnienia wśród takiej czy innej monotonii codzienności jak i "after" po przeżytych Światowych Dniach Młodych i innych wakacyjnych wojażach, dla Ciebie jak i dla Twojej całej wspólnoty. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie może Ciebie zabraknąć !
Ksiądz Piotr Juckiewicz

Szczególowy plan festiwalu dostępny na stronie: www.oczymawiary.pl


Kategorie wpisu: Młodzież
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.