Elektroniczne wydanie "Głosu z Winnicy"

2018-04-09 21:48:15, komentarzy: 0

Na stronie internetowej parafii można pobrać elektroniczny ,aktualny, kwietniowy numer naszej parafialnej gazety "Głos z Winnicy". Tam znajdziemy wiele interesujących tekstów o wierze, liturgii, świętych, nabożeństwach oraz informacje i  zdjęcia z wydarzeń naszej parafialnej rodziny. Zachęcamy do pobrania elektronicznego wydania kwietniowego numeru "Głosu z Winnicy". Oczywiście niezmiennie "Głos z Winnicy" będzie dostępny w wersji papierowej. Można go nabyć przy wyjściu z kościoła (wychodząc z prawej strony przed pierwszymi drzwiami z szybą). Naszą gazetę (w formacie PDF) można pobrać TUTAJ.

Kategorie wpisu: Głos z Winnicy

MAJ
Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.