Aktualności

BOŻE MIŁOSIERDZIE - REKOLEKCJE ADWENTOWE

2015-12-13 12:34:00, komentarzy: 0

Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Temat tych rekolekcji to Boże Miłosierdzie. W tym szczególnym roku warto abyśmy odkryli Jego piękno. W tym roku rekolekcje poprowadzi o. Mirosław Lipowicz CSsR. 


Zapraszamy na rekolekcje codziennie od niedzieli do środy. Msze Święte z nauką rekolecyjną o 9:00 i 18:00. Spowiedź Święta we wtorek od 8:30 oraz od 17:00. W środę będziemy mogli ucałować relikwie Faustyny Kowalskiej i Jana Pawła II, które przywiózł ze sobą nasz Rekolekcjonista.  

 

Kategorie wpisu: Rekolekcje, Katechezy, Adwent
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.