.
News Ticker Demo
OSOBY PRZEBYWAJĄCE W KOŚCIELE MAJĄ OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO.

BOŻE CIAŁO 2014

2014-06-22 15:34:50, komentarzy: 0

19 czerwca, w Uroczystość Bożego Ciała, Kapłani wraz z Parafianami bardzo licznie i uroczyście przeszli procesją eucharystyczną ulicami naszej Parafii. W tym roku Mszy Świętej przewodniczył oraz kazanie po procesji wygłosił ks. dr Dariusz Wołczecki, były wikariusz naszej parafii, a obecnie Ojciec Duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu.

 


Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z Uroczystości. 

 

 

Aby zobaczyć zdjęcia, kliknij aparat. 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Czytania 
na dziś
Na miesiąc czerwiec
Intencja ewangelizacyjna: Droga serca.
Módlmy się, aby ci, którzy cierpią odnaleźli drogi życia, pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa.