Aktualności

ADOPTUJ KARDYNAŁA PRZED KONKLAWE

2013-02-27 17:13:00, komentarzy: 0

Przed Kościołem czas wyjątkowy. Już niedługo w Watykanie zbierze się Kolegium Kardynalskie, by wybrać nowego Papieża. Chcesz mieć wpływ na te wydarzenia? Nic prostszego – po prostu adoptuj kardynała. 

 

Międzynarodowy ruch Młodzież 2000 organizuje akcję modlitewną za uczestników konklawe. 


Pomysłodawcy przekonują, że inicjatywa skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poprzez moc modlitwy przyczynić się do tego, by Duch Święty kierował, chronił i oświecał kardynałów podczas wyboru następnego papieża. Na stronie internetowej www.adoptacardinal.org zachęcają wszystkich, którym zależy na przyszłości Kościoła, do duchowej opieki nad kardynałami, którzy już niedługo wezmą udział w konklawe. 


Jak to zrobić? Wystarczy podać imię i adres e-mail. Organizatorzy „przydzielają” Ci jednego z kardynałów. To jego będziesz otaczać swoją modlitwą podczas wyboru nowego Papieża. 


Dzięki akcji wszyscy mają szansę wspomóc kardynałów modlitwą. A przecież tego będą najbardziej potrzebować w najbliższych dniach. 

 

Wejdź na www.adoptacardinal.org i adoptuj kardynała!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka:

Ostatnio
dodane:
Czytania 
na dziś
CZERWIEC
Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.