MĘSKI PLUTON RÓŻAŃCOWY

2014-03-29 11:55:00, komentarzy: 0

Przy naszej parafii powstał MĘSKI PLUTON RÓŻAŃCOWY.

Każdy żołnierz należący do Plutonu codziennie odmawia dziesiątkę różańca. Każdy z nas modli się indywidualnie, w odpowiedniej dla siebie porze dnia. Pluton to dobra okazja do modlitwy w Wielkim Poście. Szansa na zawiązanie nowych znajomości w oparciu o wiarę w Boga. Raz w miesiącu organizowane są spotkania, aby formować męską duszę i waleczne serce.

Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do dołączenia do plutonu.

Jesteśmy grupą dorosłych mężczyzn. Wędrujemy z Bogiem drogą do pełni męskości. Nasza misja to wzmacnianie fizyczne, psychiczne a przede wszystkim duchowe mężczyzn z naszej wspólnoty Lew Judy i wszystkich mężczyzn. Tak, byśmy przez naszą męskość zbliżali się do Boga, służyli innym ludziom, poznali i przezwyciężyli samych siebie i wolni żyli pełnią serca.

By dzięki temu kobiety i Kościół, z którymi się związaliśmy, mogli na nas liczyć i doświadczać prawdziwej Miłości; by osoby, które spotkamy na naszej drodze, mogły zaznawać dobra. Pragnieniem naszych serc jest dojść do Królestwa, które On nam obiecał wraz z tymi których nam powierzył.

Więcej informacji o nas znajdziesz TUTAJ.

MAJ
Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.